Prešpekulovaný muž zmenil svoje pohlavie z vypočítavosti voči zákonom

„Už ma nevolajte Sergio, odteraz som Sergia“

Čo by ste urobili vy, aby ste mohli ísť skôr do dôchodku a užívať si plnými dúškami zaslúžené voľno, zarobené peniaze a vnúčatá? Jeden juhoamerický pánko má na túto otázku jednoznačnú odpoveď. Sergio Lazarovich musí byť poriadne prefíkaný a kvôli svätému pokoju na dôchodku je ochotný urobiť čokoľvek. Tento 59-ročný pán z mesta Salta na severozápade Argentíny mal asi plné zuby práce na daňovom úrade a rozhodol sa pre zmenu pohlavia. Tvrdí, že dôvodom zmeny pohlavia z muža na ženu bol práve skorší odchod do dôchodku.

https://media.giphy.com/media/3o7526LB3LaKCGLkbu/giphy.gif

Hoci úrady ešte oficiálne neuznali jeho novú ženskú identitu, Sergio (teraz už Sergia) našiel dieru v zákone a takto už nemusí pracovať ďalších takmer 5 rokov. Podľa argentínskych zákonov ženy odchádzajú do dôchodku vo veku 60 rokov a muži až vo veku 65 rokov. Sergio Lazarovich pracoval dlhé roky na oddelení účtovníctva daňového úradu vo svojom meste, ale jeho, teraz už bývalí, kolegovia pre miestne noviny El Tribuno potvrdili, že Sergio bol takmer stále na PN-ke, pretože veľmi nerád chodil do práce. A bol to práve jeden zo Sergiových kolegov, kto dal svetu vedieť o tomto nevšednom pánovi a jeho razantnom životnom kroku.

https://media.giphy.com/media/l2JHVUriDGEtWOx0c/giphy.gif

Jeho kolegovia nemohli uveriť tomu, čo Sergio urobil. Vraj bol veľmi „mužným“ mužom, najväčším mačom na oddelení a mal aj dlhodobú partnerku. Hoci Lazarovich(ová) ešte svoj prvý dôchodok nedostal(a), úrady potvrdili, že nejde o žiadny podvod a Sergia má skutočne právo na odchod z práce. Všetky dokumenty potrebné k novej identite po zmene pohlavia sú už vyplnené a podpísané, takže z právneho hľadiska je všetko v poriadku.

https://media.giphy.com/media/1bXi0fwpxS6Ws/giphy.gif

To, čo však nie je jasné je, či Sergio podstúpil chirurgické odstránenie mužských pohlavných orgánov alebo je ženou len na papieri. Možno chodí prezlečený za ženu len keď ide na nejaký úrad, kde ho už poznajú, vybaviť dokumenty alebo o sebe vyhlasuje, že sa cíti byť ženou, ale doma a kdekoľvek inde potom chodí oblečený stále v mužských šatoch a robí si čo sa mu zachce.

Loading

Je podľa vás tento muž blázon alebo génius?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: clarin.com
Titulná fotka: dreamstime.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
14 parádnych faktov o mužskom sexuálnom živote

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME