Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Prezidenti Poľska a pobaltských štátov sú na ceste do Kyjeva

Andrzej Duda, Gitanas Nauseda, Egils Levits a Alar Karis sa stretnú s Volodymyrom Zelenským, aby „ukázali silnú podporu ukrajinskému ľudu“.


Prezidenti pobaltských krajín a Poľska cestujú do ukrajinského hlavného mesta, kde sa stretnú s prezidentom Volodymyrom Zelenským. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

Poľský prezident Andrzej Duda, litovská hlava štátu Gitanas Nauseda, Lotyš Egils Levits a Alar Karis z Estónska sa počas návštevy Kyjeva stretnú so Zelenským, aby „ukázali silnú podporu ukrajinskému ľudu“. Prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter o tom v stredu informoval Karis.

Kľúčovými témami počas návštevy by mali byť poskytnutie pomoci ukrajinským civilistom a obrancom a tiež vyšetrovanie údajných vojnových zločinov, priblížila estónska prezidentská kancelária. Prezident Karis by sa mal do Estónska vrátiť vo štvrtok.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.