Pri ktorých sexuálnych polohách najviac riskujete, že sa vám „zlomí“ penis?

Od týchto by ste to možno nečakali.

Počas nášho dospievania sa okolo celej sexuálnej oblasti točilo hneď niekoľko mýtov. Ako malí drobci sme sa strachovali, že ženy môžu otehotnieť aj z prostého bozkávania a keby sme sa mali spoliehať čisto len na sexuálnu výchovu, ktorú poskytujú základné školy, pravdepodobne by sme v tejto domnienke žili dodnes. Dokonca aj seriál Glee, ktorý ešte pred pár rokmi patril k jedným z najpopulárnejších, sa nás snažil presvedčiť, že otehotnieť sa dá aj z pobytu vo vírivke.

Jeden z týchto mýtov je však pravdivý. Človek, teda muž, si skutočne dokáže zlomiť penis, a to aj napriek tomu, že narozdiel od iných cicavcov sa v tom ľudskom žiadna reálna kosť nenachádza. Fraktúra penisu nastáva v momente, kedy sa jedna či obe membrány, ktoré pokrývajú erektilné tkanivo, pretrhnú. Takáto situácia môže nastať pri agresívnej masturbácii (v tom prípade pravdepodobne aj s tenisovým lakťom) alebo rôznych sexuálnych polohách.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/funny-dancing-yZaiNB8rIoJlm)

Možno si poviete, že prísť k nejakému skutočne závažnému zraneniu počas posteľných radovánok je nemožné, no štatistiky denníku Advances in urology hovoria niečo celkom iné. Počas posledných troch rokov bolo zaznamenaných okolo 45 prípadov zlomeného penisu – najčastejšou príčinou bol sex v ‘cowgirl’ polohe, a teda tej, kedy je žena na mužovi. Nie je však žiadnym prekvapením, že množstvo týchto zranení ostane nepovšimnutých, lebo samotní aktéri sú až príliš zahanbení tým, čo sa im podarilo vyparatiť, než aby išli vyhľadať lekársku pomoc.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/robin-williams-nzmzNkHtldNhm)

Iná štúdia, tentoraz magazínu International Journal of Impotence Research, zase odhalila, že najzáludnejšou polohou je tá „na psíka“ a pripisuje jej vyše 40% celkových zalomení penisu. Ďalšia na zozname, ktorá bude pre mnohých možno prekvapením, je poloha misionárska, ktorá patrí asi k najpreferovanejšej klasike a následkom ktorej utrpelo zranenie až 25% penisových nehôd. Ostatné zlomeniny nevyplývali ani tak zo samotnej polohy – stali sa totiž v momente, keď mužský penis nepozorovane vykĺzol, muž si to nevšimol a silno prirazil.

Ak sa vám čosi podobné stane, určite to nie je príjemná záležitosť, ale je skutočne dôležité, aby sa na to pozrel lekár. Tak odhoďte dôstojnosť a zverte sa do rúk odborníka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/oc-comments-OcWIoB3clAj7i)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: pixabay.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
32
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Neuveriteľné náhody, ktoré sa naozaj stali

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME