Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Pri nakrúcaní novej marvelovky zomrel člen štábu. Čo sa stalo?

Marvel zasiahla tragická udalosť.


Štúdio Disney a Marvel Studios pre nás už nakrúcajú nový marvelovský seriál Wonder Man. Žiaľ, jeho tvorcovia sa teraz musia vyrovnávať s hroznou a tragickou udalosťou.

Ako informuje aj portál Deadline, počas nakrúcania priamo na pľaci zomrel jeden z členov štábu. 41-ročný Juan Carlos Osorio pri práci na kulisách vo filmových štúdiách Radford Studios podľa všetkého spadol z vysokého móla.

Marvel vydal vyhlásenie, v ktorom vyjadril úprimnú sústrasť rodine a priateľom Osoria. Jeho zástupcovia navyše dodali, že urobia všetko pre to, aby sa nehoda riadne vyšetrila. V podobnom duchu sa vyjadril aj Matthew D. Loeb, riaditeľ odborovej organizácie United Scenic Artists, ktorá zastupuje robotníkov počas nakrúcaní.

Wonder Man sa bude točiť okolo rovnomenného hrdinu, ktorého si zahrá Yahya Abdul Mateen II. Ten sa po smrti svojho otca stane výrobcom zbraní a nových technológií. Bude teda konkurovať priamo firme Tonyho Starka alias Iron Mana. Okrem toho bude disponovať aj nadľudskou silou a super rýchlosťou.

Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

Okrem Mateena uvidíme v seriáli aj Bena Kingsleyho, Demetriusa Grossea, Eda Harrisa či Lauren Glazier. Nakrúcanie sa začalo v apríli 2023, ale už v máji bolo prerušené kvôli štrajku hollywoodskych scenáristov. Zatiaľ nie je jasné, či aktuálna nehoda nejako natáčanie pozastaví. Dátum premiéry stále nepoznáme.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.