Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Príprava obyčajného jedla na večeru nabrala nečakané obrátky! Khim Kaing z Kanady plánoval pre seba a svoju manželku uvariť tradičné jedlo z Kambodže, informuje portál Unilad. Jeho súčasťou boli aj vajíčka. Uprostred varenia sa ale stalo niečo nezvyčajné. Z vajíčka sa vyliahlo malé čierne káčatko. Okamžite padlo rozhodnutie, že na tanieri neskončí. Namiesto toho sa ho manželia rozhodli nechať.

Nový člen rodiny

Káčatko dostalo meno Tiny a Khim s ním každé ráno chodí na prechádzku a dopraje mu aj kvalitnú stravu a hygienu. Tiny už vyrástol a do novej rodiny zapadol. Na Khima sa vraj naviazal tak veľmi, že chodí všade za ním. „Majú naozaj špeciálny vzťah,“ povedala Khimova manželka Leanne Marlow. „Tiny chce byť len s Khimom. Chodia spolu rybárčiť na lodi, chodia k jazeru, na prechádzky.“

Khim Kaing was planning to cook a Cambodian delicacy for dinner — a duck egg. But instead of his culinary plan hatching, his wife discovered a duckling had.

Posted by CTV News on Wednesday, August 25, 2021

Khim prezradil, že dokonca objavil spôsob, ako s Tinym komunikovať. „Našli sme spôsob, ako sa dorozumievať,“ povedal. „Proste poviem: ‚kvak, kvak, kvak‘ a on ide hneď za mnou.“ Netradičný člen rodiny ich prinútil aj prehodnotiť doterajšie spôsoby stravovania. Vajíčka tak v ich jedálničku už nenájdeme.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť