Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 25.3.2023
sk
Marián
cz
Marián
, Marian, Marius

Príprava obyčajného jedla na večeru nabrala nečakané obrátky! Khim Kaing z Kanady plánoval pre seba a svoju manželku uvariť tradičné jedlo z Kambodže, informuje portál Unilad. Jeho súčasťou boli aj vajíčka. Uprostred varenia sa ale stalo niečo nezvyčajné. Z vajíčka sa vyliahlo malé čierne káčatko. Okamžite padlo rozhodnutie, že na tanieri neskončí. Namiesto toho sa ho manželia rozhodli nechať.

Nový člen rodiny

Káčatko dostalo meno Tiny a Khim s ním každé ráno chodí na prechádzku a dopraje mu aj kvalitnú stravu a hygienu. Tiny už vyrástol a do novej rodiny zapadol. Na Khima sa vraj naviazal tak veľmi, že chodí všade za ním. „Majú naozaj špeciálny vzťah,“ povedala Khimova manželka Leanne Marlow. „Tiny chce byť len s Khimom. Chodia spolu rybárčiť na lodi, chodia k jazeru, na prechádzky.“

Khim Kaing was planning to cook a Cambodian delicacy for dinner — a duck egg. But instead of his culinary plan hatching, his wife discovered a duckling had.

Posted by CTV News on Wednesday, August 25, 2021

Khim prezradil, že dokonca objavil spôsob, ako s Tinym komunikovať. „Našli sme spôsob, ako sa dorozumievať,“ povedal. „Proste poviem: ‚kvak, kvak, kvak‘ a on ide hneď za mnou.“ Netradičný člen rodiny ich prinútil aj prehodnotiť doterajšie spôsoby stravovania. Vajíčka tak v ich jedálničku už nenájdeme.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje