Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.5.2024
sk
Dušan
cz
Filip

Príprava obyčajného jedla na večeru nabrala nečakané obrátky! Khim Kaing z Kanady plánoval pre seba a svoju manželku uvariť tradičné jedlo z Kambodže, informuje portál Unilad. Jeho súčasťou boli aj vajíčka. Uprostred varenia sa ale stalo niečo nezvyčajné. Z vajíčka sa vyliahlo malé čierne káčatko. Okamžite padlo rozhodnutie, že na tanieri neskončí. Namiesto toho sa ho manželia rozhodli nechať.

Nový člen rodiny

Káčatko dostalo meno Tiny a Khim s ním každé ráno chodí na prechádzku a dopraje mu aj kvalitnú stravu a hygienu. Tiny už vyrástol a do novej rodiny zapadol. Na Khima sa vraj naviazal tak veľmi, že chodí všade za ním. „Majú naozaj špeciálny vzťah,“ povedala Khimova manželka Leanne Marlow. „Tiny chce byť len s Khimom. Chodia spolu rybárčiť na lodi, chodia k jazeru, na prechádzky.“

Khim Kaing was planning to cook a Cambodian delicacy for dinner — a duck egg. But instead of his culinary plan hatching, his wife discovered a duckling had.

Posted by CTV News on Wednesday, August 25, 2021

Khim prezradil, že dokonca objavil spôsob, ako s Tinym komunikovať. „Našli sme spôsob, ako sa dorozumievať,“ povedal. „Proste poviem: ‚kvak, kvak, kvak‘ a on ide hneď za mnou.“ Netradičný člen rodiny ich prinútil aj prehodnotiť doterajšie spôsoby stravovania. Vajíčka tak v ich jedálničku už nenájdeme.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.