Priamy prenos sa nie vždy vypláca. Mačka zruinovala seriózny politický rozhovor!

Toto dokážu jedine mačky!

Jerzy Włodzimierz Targalski je poľský historik, doktor humanitných vied, politológ, orientalista, bývalý protikomunistický disident, publicista a ktovie čo ešte ďalšie. Doktor Targalski pôsobí dojmom osobnosti, ktorá má vždy čo povedať svetu. Takýto názor majú na neho aj tvorcovia holandskej spravodajskej relácie Nieuwsuur, ktorí doktora vyzvali na rozhovor o poľskej politike. Na začiatku nikto netušil, že vystúpenie spestrí účasť chlpatého hosťa, ktorý baví celý internet.

Akademik počas priameho prenosu objasňoval situáciu ohľadom kontroverznej zmeny pravidiel fungovania poľského najvyššieho súdu. V jednom momente sa na obrazovke objavila ryšavá micka Lisio, ktorá svojho pána vyhodnotila ako strategický objekt poskytujúci skvelý výhľad. Následne sa vyšplhala na jeho chrbát a dôkladne pozorovala okolie. Targalski sa nenechal rušiť a hoci úsmev skrýval len ťažko, v prejave pokračoval. Poliak dokonca chvíľami musel rukou pridržiavať mačací chvost, aby mu pred kamerou nezakrýval tvár:

Doktor Targalski je na kúsky svojej mačky zrejme dobre zvyknutý. V nedávnom rozhovore pre poľskú televíziu sa Lisio vyšplhala na kreslo, v ktorom doktor sedel, a počas prednášky o situácii na blízkom východe si pokojne zdriemla.

Rudy Bouma / Nieuwsuur

Rozhovor pre holandskú televíziu zdieľal na Twitteri reportér Rudy Bouma, ktorý interview s doktorom viedol. Originálnemu príspevku priamo na Twitteri sa podarilo vyzbierať už 70-tisíc zhliadnutí. Niet sa čomu čudovať – okuliarnatý postarší pán a mačka sú perfektne podarená dvojica takmer ako z filmu. Je skutočne vidieť, že doktor Targalski má k mačkám výnimočne dobrý vzťah plný dôvery. Možno je to tým, že niekdajší bojovník proti totalite a mačky, zdieľajú jednu kľúčovú potrebu – potrebu slobody. Azda nič nie je jej lepším symbolom než mačka, ktorá sa nenechá nikým ovládať a robí jedine to, po čom sama túži…

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: Rudy Bouma / Nieuwsuur

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komiksy, ktoré nepotrebujú dialóg, pretože ich myšlienku pochopíš aj bez slov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME