Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Keď sa človek rozhodne vstúpiť do vzťahu, dá sa tak nejako očakávať, že už nebude príliš holdovať bezstarostnému a neviazanému životu. Ako píše portál LADbible, skupina kamarátov istého Ellisa Russella napriek tomu veľmi ťažko niesla, že ich kamoš na nich po tom, ako si našiel priateľku, už nemá čas. Rozhodli sa to vyjadriť veľmi svojráznym vtipom.

Usporiadali Ellisovi fingovaný pohreb. Chceli mu tým dať najavo, že s nimi už trávi minimum času a venuje sa svojej novej priateľke. „Mali sme skvelého kamaráta menom Ellis Russell, ktorého sme vídali denne,“ uviedol na „pohrebe“ Aled Jenkins, jeden z kamarátov. „Momentálne je však vo vzťahu a rozhodol sa ostať s nami v kontakte len cez WhatsApp, aby mohol tráviť viac času so svojou priateľkou a jej mačkou. A to je pre nás naozaj neakceptovateľné!“

Dodal tiež, že dúfajú, že sa im kamaráta časom podarí „vzkriesiť“. Kamaráti si dali na pohrebný obrad vyhotoviť aj špeciálnu truhlu, do ktorej uložili Ellisovu zväčšenú podobizeň. Zapálili pri nej niekoľko sviečok a položili na ňu kvety so slovami, nech Ellis odpočíva v pokoji.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.