Príbehy ľudí, ktorí pristihli svoje (bývalé) polovičky pri nevere

„Vytočil moje číslo zadkom, takže som si to celé mohla vypočuť…“

Pri tomto článku odhoď svoju empatiu a buď rád, že všetky tieto nevďačné bývalé polovičky dostali to, čo im patrí.

„Bros before hoes“

Pred pár rokmi som chodil s jednou babou, ktorá mala staršieho brata. Dosť sme sa skamarátili, najmä preto, že on ako jediný oceňoval moju pomoc ich rodine potom, čo ich otec tragicky zahynul. Po dvoch rokoch, čo som randil s jeho sestrou ma zavolal na pivo a povedal, že sa musíme vážne porozprávať.

https://giphy.com/gifs/calls-cheating-exfianc-Pih9hWcMSRbJS

Išiel som. Vysvitlo, že to ON načapal svoju sestru s iným chalanom v posteli a nakoniec z nej ešte aj vypadlo, že to s ním ťahá už vyše roka. Tú suku odvtedy nechcem vidieť, no jej brat je super chalan a dodnes sme najlepší kamaráti.

Pravidlo číslo jedna – nikdy nechoď zo služobnej cesty domov skôr

Prišiel som domov zo služobky o štyri hodiny skôr a našiel svoju ženu na sedačke. Bez trička. S jazykom strčeným v hrdle jej podriadeného. On vybehol polonahý z bytu, ona utiekla do kúpeľne a zamkla za sebou dvere. Hodinu som sedel na sedačke a zízal do blba, lebo som nevedel, čo iné robiť. Po hodine som vstal a odišiel do vedľajšej miestnosti, aby sa mohla „moja“ žena ísť obliecť.

https://giphy.com/gifs/TheOrville-fox-space-l2QE5FPPB3vy29wM8

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať

Pracujem v zahraničí a prišiel som domov o dva dni skôr, ako som plánoval. Kamarát ma vyzdvihol na letisku, aby som mohol prekvapiť ženu a deti (2 roky a 8 mesiacov). Vošiel som do domu a našiel moju drahú vycucávať mandle nejakému cudziemu týpkovi. A teraz tá najlepšia časť – NAŠE DETI BOLI V TEJ ISTEJ MIESTNOSTI! Snažila sa všetko poprieť, lenže to by jej mohlo prejsť iba v prípade, že by som bol totálne slepý.

https://giphy.com/gifs/southparkgifs-l0HlPjgr00tudwv4Y

Keď nevieš pohotovo reagovať, tak nepodvádzaj

Dva týždne dozadu som poslal správu nášmu spoločnému kamarátovi, či si môžem požičať router. Neodpisoval, ale býval dve ulice odo mňa, tak som proste sadol do auta a išiel k nemu. Na príjazdovej ceste k jeho domu som uvidel svoje auto (ja som išiel na firemnom). Hovorím si – veď to nič nie je, sú kamaráti a kolegovia, asi len niečo potrebovali poriešiť.

https://giphy.com/gifs/911onFOX-911-ryan-murphy-9-1-1-mXNl2t2BgFjnj40vN8

Cez plot som videl, ako stojí v obývačke nahý. Zaklopal som, otvoril už oblečený. Spýtal som sa, či je tam moja žena. Nie. Má tu auto. Vraj sa tu zastavila predtým a nechala ho tu odparkované (?!). Vypýtal som si router. Požičal mi ho. A ako som kráčal naspäť k autu, aha ju. Moja žena tak, ako ju pánbožko stvoril, sa snažila nepozorovane priblížiť k autu. Nepodarilo sa.

Nikdy nevieš, kto čo nosí v nohaviciach

Bola v kúpeľni, keď jej zapípala esemeska od kamarátky, ktorá so mnou sedela v tej istej miestnosti. Zo zvedavosti som sa pozrel. Z displeja na mňa vyskočil penis. Nikdy som nepredpokladal, že jej najlepšia kamarátka má penis…

https://giphy.com/gifs/cheating-spotted-UCkVoN0slPxnO

Táto hra bola prevratná nie len pre mladšiu generáciu, ale aj pre niektoré manželstvá

Svoju manželku som pristihol vďaka Pokemon Go. Stále sa sťažovala, že sa jej rýchlo míňajú dáta a tvrdila, že je to práve kvôli tejto hre. Povedal som jej, že v nastaveniach si môže pozrieť a upraviť, koľko jej aká aplikácia bude „žrať“. Zobral som jej mobil, išiel jej ukázať, kde sa to robí… A tam som zistil, že dvakrát viac internetu ako chytanie animovaných príšeriek jej berie internetová zoznamka.

https://giphy.com/gifs/tvonetv-love-mad-3o7b9HBRoJONXzQnSw

Tá kamarátka bola len zachrípnutá, zlatko

Začal som robiť u telefónneho operátora, ktorý dal paušál zadarmo mne a za 15 eur mesačne aj mojej frajerke. Prvý účet za telefón prišiel aj s výpisom hovorov. Zistil som, že každý deň počas pracovnej doby hodinu telefonuje s jedným a tým istým číslom.

https://giphy.com/gifs/people-cheating-affair-139SJ0m41WU7Sg

Zavolal som naň, zdvihol to chlap. Položil som. Snažil som sa ju konfrontovať a ona mi tvrdila, že to je jej kamarátka. Vraj asi akurát nebola pri telefóne, tak to zdvihol jej frajer. Donútil som ju teda zavolať znovu. Zdvihol to chlap. Všetky jej kamošky sú mimochodom slobodné. No a vlastne teraz už aj ona.

„Na pivo s kamošmi“ naberá zrazu úplne nový rozmer

Nahodil sa a išiel „s kamarátmi na pivo“. Videla som ju sedieť na konci ulice v aute. Začal sa so mnou hádať len preto, aby mohol nasr*to tresnúť dverami a tváriť sa, že ma len necháva vychladnúť. Išiel za ňou – za ženskou, ktorej nahé fotky má v mobile.

https://giphy.com/gifs/thedailyshow-3o6Ztd3CpKjHdKjBDi

Nevera je už sama o sebe ponižujúca, ale toto je kapitola sama o sebe

Môj kolega dal do počítača USB kľúč, na ktorom mal zálohovanú pracovnú prezentáciu. Všetci sme sedeli v zasadačke – on, jeho kolegovia, potenciálni investori – proste všetci. Okrem prezentácie bol na kľúči ešte jeden súbor, na ktorý omylom klikol. Projektor už bol zapnutý, takže všetko, čo sa odohrávalo na obrazovke, videl aj zbytok zasadačky.

https://giphy.com/gifs/partners-ninefinestuff-gD2Jp6ApyDnbO

Zrazu sa spustilo video – žena toho kolegu s nejakým týpkom, ako si to rozdávajú uňho doma na gauči. Všetci len nemo čumeli, nikto sa nezmohol na slovo. Postavila som sa a zaklapla notebook, aby to prestalo. Kolega vybehol z miestnosti, sadol do auta a dva týždne sa tam neukázal. Nevzal si ani mobil, ani peňaženku…

Základ je nepožičiavať svoje auto alkoholikom, drahá…

Boli sme zasnúbení a on mal problém s alkoholom. Raz ma ožratý vytočil zadkom, takže som si mohla vypočuť zvukovú stopu celého čísla na zadných sedačkách môjho auta. A to len preto, aby som sa v závere dozvedela, že to bola prostitútka.

https://giphy.com/gifs/cheating-spotted-UCkVoN0slPxnO

Trojka nikdy neveští nič dobré

Môj frajer ma po mesiacoch presviedčania konečne dokopal k tomu, aby sme skúsili trojku. Prizvali sme teda jednu našu spoločnú kamarátku a išli na vec. On sa do toho tak vžil, že keď s ňou začal súložiť, na plnú hubu zakričal: „Kriste, si ešte lepšia ako obvykle!“

https://giphy.com/gifs/people-cheating-affair-116tIx09T1cinm

Nastalo hrobové ticho. Snažil sa to zamaskovať a tvrdil, že si predstavoval, že som to ja, ale chúďa dievča sa cítilo tak previnilo, že mi všetko vyklopilo a začalo sa ospravedlňovať. Už sa ani s jedným z nich nestýkam, ale keď som o nich posledne počula, oslavovali prvé výročie ich vzťahu…

Od sestry to zabolí, aj keď to bolo ešte na škole

Išla som si od sestry požičať kulmu na vlasy, otvorila som dvere jej izby a našla ju chrápať s mojim frajerom. Boli sme na strednej, ale aj tak. Začala som kričať prečo a vybehla som z domu. Na chodbe ma stihol zastaviť otec, ktorý sa pýtal, čo sa stalo. Povedala som mu, nech sa ide pozrieť sám a pokračovala som v ceste. O chvíľu sa ozval šialený vreskot a netrvalo dlho, kým môj ex vybehol z dverí s mojim otcom za pätami. Naháňal ho nahého po celom susedstve.

https://giphy.com/gifs/tyga-instagram-sidepiece-9dcjlncFv3thS

Nikdy nevieš, kedy sa ti môže hodiť vlastné GoPro-čko

Jedno ráno išiel môj muž do práce a začal si baliť GoPro. Bola som prekvapená, načo ho asi tak bude potrebovať a keďže mi nedal žiadnu schopnú odpoveď, kým bol na záchode som zamenila jeho GoPro za svoje. Keď odišiel, pozrela som si, čo na ňom bolo a úprimne – asi na to nikdy nezabudnem.

https://giphy.com/gifs/season-2-unreal-youre-the-love-of-my-life-d3MLNauJbZBMJgkM

Môj (bývalý) manžel v plnej svojej kráse nakladal do zadku nejakú filipínsku prostitútku. Úplne sa predvádzal do kamery, napínal svaly (tie pivné) a strúhal „sexy“ grimasy. Bola som vytočená do nepríčetnosti, ale vidieť tam toho úbožiaka, ako sa hrá na pornoherca, bolo k popukaniu.

Najhoršie je, keď ti nôž do chrbta vrazí vlastná rodina

Cez víkend mala prísť na návštevu moja sesternica. Boli sme si veľmi blízke, skoro ako sestry. Išla som hore uložiť malú a nechala ju samú s mojim snúbencom v obývačke. Keď som sa vrátila, obaja si navzájom jazykom čistili chrupy. Bol to fakt peckový víkend…

https://giphy.com/gifs/vh1-3o7TKuipwddQmBLf0I

Niekto by si tu mal dávať pozor na jazyk…

Išli sme jeho autom. Sadla som si na sedadlo spolujazdca a všimla si, že je posunuté až úplne dozadu. Na zemi bol strieborný náramok. Nevedela som, čo iné urobiť, tak som sa len spýtala: „Vyčistil si aspoň po sebe to sedadlo?“ A on len odvrkol: „Jasné.“ Potom sa zarazil. Vtedy mu asi dotieklo, že sa rozpráva so svojou ženou a nie s jedným z jeho kamarátov, ktorí o celej aférke vedeli.

https://giphy.com/gifs/rhony-real-housewives-of-new-york-nyc-3oz8xsfAMEajP3b86Q

Tá najlepšia časť však ešte len prichádza – mali sme namierené na svadbu jeho bratranca a jeho rodičia sedeli vzadu. Aj tak som išla, no celý čas som s ním neprehovorila ani slovo. Jeho rodičia na tom boli rovnako.

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Tom Humberstone

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa rozdelila kreslené postavičky do farebných tímov: Výsledok je parádny!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME