Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Pri tomto článku odhoď svoju empatiu a buď rád, že všetky tieto nevďačné bývalé polovičky dostali to, čo im patrí. O svoje príbehy sa podelili ľudia na Reddite.

„Bros before hoes“

Pred pár rokmi som chodil s jednou babou, ktorá mala staršieho brata. Dosť sme sa skamarátili, najmä preto, že on ako jediný oceňoval moju pomoc ich rodine po tom, čo ich otec tragicky zahynul. Po dvoch rokoch, čo som randil s jeho sestrou, ma zavolal na pivo a povedal, že sa musíme vážne porozprávať.

Shutterstock

Išiel som. Vysvitlo, že to ON pristihol svoju sestru s iným chalanom v posteli a nakoniec z nej ešte aj vypadlo, že to s ním ťahá už vyše roka. Tú suku odvtedy nechcem vidieť, no jej brat je super chalan a dodnes sme najlepší kamaráti.

Nevera je už sama osebe ponižujúca, ale toto je silná káva

Môj kolega dal do počítača USB kľúč, na ktorom mal zálohovanú pracovnú prezentáciu. Všetci sme sedeli v zasadačke – on, jeho kolegovia, potenciálni investori – proste všetci. Okrem prezentácie bol na kľúči ešte jeden súbor, na ktorý omylom klikol. Projektor už bol zapnutý, takže všetko, čo sa odohrávalo na obrazovke, videl aj zvyšok zasadačky.

Zrazu sa spustilo video – žena toho kolegu s nejakým týpkom, ako si to rozdávajú uňho doma na gauči. Všetci len nemo čumeli, nikto sa nezmohol na slovo. Postavila som sa a zaklapla som notebook, aby to prestalo. Kolega vybehol z miestnosti, sadol do auta a dva týždne sa tam neukázal. Nevzal si ani mobil, ani peňaženku…

Pravidlo číslo jedna – nikdy nechoď zo služobnej cesty domov skôr

Prišiel som domov zo služobky o štyri hodiny skôr a našiel som svoju ženu na sedačke. Bez trička. S jazykom strčeným v hrdle jej podriadeného. On vybehol polonahý z bytu, ona utiekla do kúpeľne a zamkla za sebou dvere. Hodinu som sedel na sedačke a zízal do blba, lebo som nevedel, čo iné robiť. Po hodine som vstal a odišiel do vedľajšej miestnosti, aby sa mohla „moja“ žena ísť obliecť.

Shutterstock

Tá kamarátka bola len zachrípnutá, zlatko

Začal som robiť u telefónneho operátora, ktorý dal paušál zadarmo mne a za 15 eur mesačne aj mojej frajerke. Prvý účet za telefón prišiel aj s výpisom hovorov. Zistil som, že každý deň počas pracovnej doby hodinu telefonuje s jedným a tým istým číslom.

Zavolal som naň, zdvihol to chlap. Položil som. Snažil som sa ju konfrontovať a ona mi tvrdila, že to je jej kamarátka. Vraj asi akurát nebola pri telefóne, tak to zdvihol jej frajer. Donútil som ju teda zavolať znovu. Zdvihol to chlap. Všetky jej kamošky sú, mimochodom, slobodné. No a vlastne teraz už aj ona.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať

Pracujem v zahraničí a prišiel som domov o dva dni skôr, ako som plánoval. Kamarát ma vyzdvihol na letisku, aby som mohol prekvapiť ženu a deti (2 roky a 8 mesiacov). Vošiel som do domu a našiel moju drahú vycucávať mandle nejakému cudziemu týpkovi.

A teraz tá najlepšia časť – NAŠE DETI BOLI V TEJ ISTEJ MIESTNOSTI! Snažila sa všetko poprieť, lenže to by jej mohlo prejsť iba v prípade, že by som bol totálne slepý.

Shutterstock

Základ je nepožičiavať svoje auto alkoholikom, drahá…

Boli sme zasnúbení a on mal problém s alkoholom. Raz ma ožratý vytočil zadkom, takže som si mohla vypočuť zvukovú stopu celého čísla na zadných sedačkách môjho auta. A to len preto, aby som sa v závere dozvedela, že to bola prostitútka.

Keď nevieš pohotovo reagovať, tak nepodvádzaj

Dva týždne dozadu som poslal správu nášmu spoločnému kamarátovi, či si môžem požičať router. Neodpisoval, ale býval dve ulice odo mňa, tak som proste sadol do auta a išiel k nemu. Na príjazdovej ceste k jeho domu som uvidel svoje auto (ja som išiel na firemnom). Hovorím si – veď to nič nie je, sú kamaráti a kolegovia, asi len niečo potrebovali vyriešiť.

Shutterstock

Cez plot som videl, ako stojí v obývačke nahý. Zaklopal som, otvoril už oblečený. Spýtal som sa, či je tam moja žena. Nie. Má tu auto. Vraj sa tu zastavila predtým a nechala ho tu odparkované (?!). Vypýtal som si router. Požičal mi ho. A ako som kráčal naspäť k autu, aha ju. Moja žena tak, ako ju pánbožko stvoril, sa snažila nepozorovane priblížiť k autu. Nepodarilo sa.

Trojka nikdy neveští nič dobré

Môj frajer ma po mesiacoch presviedčania konečne dokopal k tomu, aby sme skúsili trojku. Prizvali sme teda jednu našu spoločnú kamarátku a išli sme na vec. On sa do toho tak vžil, že keď s ňou začal súložiť, na plnú hubu zakričal: „Kriste, si ešte lepšia ako obvykle!“

Nastalo hrobové ticho. Snažil sa to zamaskovať a tvrdil, že si predstavoval, že som to ja, ale chúďa dievča sa cítilo tak previnilo, že mi všetko vyklopilo a začalo sa ospravedlňovať. Už sa ani s jedným z nich nestýkam, ale keď som o nich naposledy počula, oslavovali prvé výročie vzťahu…

Nikdy nevieš, kto čo nosí v nohaviciach

Bola v kúpeľni, keď jej zapípala SMS od kamarátky, ktorá so mnou sedela v tej istej miestnosti. Zo zvedavosti som sa pozrel. Z displeja na mňa vyskočil mužský úd. Nikdy som nepredpokladal, že jej najlepšia kamarátka má vtáka…

Shutterstock

Od sestry to zabolí, aj keď to bolo ešte na škole

Išla som si od sestry požičať kulmu na vlasy, otvorila som dvere jej izby a našla ju chrápať s mojím frajerom. Boli sme na strednej, ale aj tak. Začala som kričať, vybehla som z izby, no na chodbe ma zastavil otec, ktorý sa pýtal, čo sa stalo.

Povedala som mu, nech sa ide pozrieť sám, a pokračovala som v ceste. O chvíľu sa ozval šialený vreskot a netrvalo dlho, kým môj ex vybehol z dverí s mojím otcom za pätami. Naháňal ho nahého po celom susedstve.

Táto hra bola prevratná nielen pre mladšiu generáciu, ale aj pre niektoré manželstvá

Svoju manželku som pristihol vďaka Pokemon Go. Stále sa sťažovala, že sa jej rýchlo míňajú dáta, a tvrdila, že je to práve kvôli tejto hre. Povedal som jej, že v nastaveniach si môže pozrieť a upraviť, koľko jej aká aplikácia bude „žrať“.

Zobral som jej mobil, išiel jej ukázať, kde sa to robí… a tam som zistil, že dvakrát viac internetu ako chytanie animovaných príšeriek jej berie internetová zoznamka.

Shutterstock

Nikdy nevieš, kedy sa ti môže hodiť vlastné GoPro-čko

Jedno ráno išiel môj muž do práce a začal si baliť GoPro. Bola som prekvapená, načo ho asi tak bude potrebovať, a keďže mi nedal žiadnu schopnú odpoveď, kým bol na záchode, zamenila som jeho GoPro za svoje. Keď odišiel, pozrela som si, čo na ňom bolo, a úprimne – asi na to nikdy nezabudnem.

Môj (bývalý) manžel v plnej svojej kráse nakladal do zadku nejakú filipínsku prostitútku. Úplne sa predvádzal do kamery, napínal svaly (tie pivné) a strúhal grimasy. Bola som vytočená do nepríčetnosti, ale vidieť tam toho úbožiaka, ako sa hrá na herca z filmov pre dospelých, bolo k popukaniu.

„Na pivo s kamošmi“ naberá zrazu úplne nový rozmer

Nahodil sa a išiel „s kamarátmi na pivo“. Videla som ju sedieť na konci ulice v aute. Začal sa so mnou hádať len preto, aby mohol nasr*to tresnúť dverami a tváriť sa, že ma len necháva vychladnúť. Išiel za ňou – za ženskou, ktorej nahé fotky má v mobile.

Shutterstock

Niekto by si tu mal dávať pozor na jazyk…

Išli sme jeho autom. Sadla som si na sedadlo spolujazdca a všimla som si, že je posunuté až úplne dozadu. Na zemi bol strieborný náramok. Nevedela som, čo iné urobiť, tak som sa len spýtala: „Vyčistil si aspoň po sebe to sedadlo?“ A on len odvrkol: „Jasné.“ Potom sa zarazil. Vtedy mu asi došlo, že sa rozpráva so svojou ženou a nie s jedným z jeho kamarátov, ktorý o celej aférke vedel.

Tá najlepšia časť však ešte len prichádza – mali sme namierené na svadbu jeho bratranca a jeho rodičia sedeli vzadu. Aj tak som išla, no celý čas som s ním neprehovorila ani slovo. Jeho rodičia na tom boli rovnako.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť