Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Priviesť si do domácnosti roztomilého psíka znamená priviesť si do nej aj mnoho radosti a lásky. Majitelia psov ale vedia, že stačí málo a môžu svojich miláčikov nechtiac až príliš vykŕmiť. To sa stáva najmä plemenám, ktoré nadovšetko milujú jedlo, napríklad labradorom.

Do tejto kategórie spadá aj psík Drax, o ktorom písal portál Mirror. Jeho majiteľka Charmaine Hulley si ho adoptovala pred dvoma rokmi. Dovtedy sa Drax potuloval po uliciach bez pána, kde zháňal potravu. Bol v zúboženom stave, takže Charmaine sa ho uľútostilo a vzala si ho domov.

Shutterstock

Veľmi rýchlo pribral

Spočiatku bol síce ustráchaný a nechcel ani jesť, ale to sa veľmi rýchlo zmenilo. Pôvodne vychudnutý psík nabral silu aj váhu a bol vo výbornej kondícii. Potom ale Charmain musela na niekoľko mesiacov odcestovať k svojej matke. Draxa (a svojich troch ďalších psíkov) zatiaľ nechala v opatere svojho priateľa Taylora.

Ten si ale s kŕmením psov nerobil príliš veľkú hlavu. Keďže pracoval vo fast foode KFC, Draxovi pravidelne na večeru nosil steaky, vysmážané kuracie nugetky a podobné pochúťky. Efekt sa dostavil veľmi rýchlo a Drax výrazne pribral na váhe.

Keď sa Taylor aj so psami vybral Charmaine navštíviť do domu jej matky, žena ostala v šoku. Jej milovaný Drax bol ako vymenený. Pokúsil sa dokonca vhupnúť do domu cez dvierka pre psov, keďže však bol poriadne vykŕmený, celé dvere vyvalil z pántov. On sám pritom ostal zakliesnený v otvore. Charmaine sa s fotkami pochválila na Facebooku a dodala, že psíkovi naordinovala prísnu diétu.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225255056659&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225205056664&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225388389979&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

Pobavil celý internet

Psík si na internete našiel mnoho fanúšikov, ktorých jeho veselá eskapáda s dverami dobre pobavila. Charmaine zároveň podotkla, že Drax je skvelý pes, ktorého majú všetci radi a ktorý nikdy nikomu nespôsobil žiadne problémy. „Teraz je z neho úžasne milý a rozmaznaný pes,“ zakončila.

Snáď sa Drax opäť čoskoro dostane do formy!


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.