Pribratý psík sa zasekol vo dverách a vytrhol ich z pántov. Teraz nastupuje na prísnu diétu

Fotky podareného psíka pobavili internet.

Zdroj: Charmaine Hulley‎ / facebook.com

Priviesť si do domácnosti roztomilého psíka znamená priviesť si do nej aj mnoho radosti a lásky. Majitelia psov ale vedia, že stačí málo a môžu svojich miláčikov nechtiac až príliš vykŕmiť. To sa stáva najmä plemenám, ktoré nadovšetko milujú jedlo, napríklad labradorom.

Do tejto kategórie spadá aj psík Drax, o ktorom písal portál Mirror. Jeho majiteľka Charmaine Hulley si ho adoptovala pred dvoma rokmi. Dovtedy sa Drax potuloval po uliciach bez pána, kde zháňal potravu. Bol v zúboženom stave, takže Charmaine sa ho uľútostilo a vzala si ho domov.

Shutterstock

Veľmi rýchlo pribral

Spočiatku bol síce ustráchaný a nechcel ani jesť, ale to sa veľmi rýchlo zmenilo. Pôvodne vychudnutý psík nabral silu aj váhu a bol vo výbornej kondícii. Potom ale Charmain musela na niekoľko mesiacov odcestovať k svojej matke. Draxa (a svojich troch ďalších psíkov) zatiaľ nechala v opatere svojho priateľa Taylora.

Ten si ale s kŕmením psov nerobil príliš veľkú hlavu. Keďže pracoval vo fast foode KFC, Draxovi pravidelne na večeru nosil steaky, vysmážané kuracie nugetky a podobné pochúťky. Efekt sa dostavil veľmi rýchlo a Drax výrazne pribral na váhe.

Keď sa Taylor aj so psami vybral Charmaine navštíviť do domu jej matky, žena ostala v šoku. Jej milovaný Drax bol ako vymenený. Pokúsil sa dokonca vhupnúť do domu cez dvierka pre psov, keďže však bol poriadne vykŕmený, celé dvere vyvalil z pántov. On sám pritom ostal zakliesnený v otvore. Charmaine sa s fotkami pochválila na Facebooku a dodala, že psíkovi naordinovala prísnu diétu.

Posted by Charmaine Hulley on Sunday, October 4, 2020

Posted by Charmaine Hulley on Sunday, October 4, 2020

Posted by Charmaine Hulley on Sunday, October 4, 2020

Pobavil celý internet

Psík si na internete našiel mnoho fanúšikov, ktorých jeho veselá eskapáda s dverami dobre pobavila. Charmaine zároveň podotkla, že Drax je skvelý pes, ktorého majú všetci radi a ktorý nikdy nikomu nespôsobil žiadne problémy. „Teraz je z neho úžasne milý a rozmaznaný pes,“ zakončila.

Snáď sa Drax opäť čoskoro dostane do formy!

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 vecí, ktoré nás vždy zaručene rozčúlia a nevieme ich nijak ovplyvniť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME