Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Priviesť si do domácnosti roztomilého psíka znamená priviesť si do nej aj mnoho radosti a lásky. Majitelia psov ale vedia, že stačí málo a môžu svojich miláčikov nechtiac až príliš vykŕmiť. To sa stáva najmä plemenám, ktoré nadovšetko milujú jedlo, napríklad labradorom.

Do tejto kategórie spadá aj psík Drax, o ktorom písal portál Mirror. Jeho majiteľka Charmaine Hulley si ho adoptovala pred dvoma rokmi. Dovtedy sa Drax potuloval po uliciach bez pána, kde zháňal potravu. Bol v zúboženom stave, takže Charmaine sa ho uľútostilo a vzala si ho domov.

Shutterstock

Veľmi rýchlo pribral

Spočiatku bol síce ustráchaný a nechcel ani jesť, ale to sa veľmi rýchlo zmenilo. Pôvodne vychudnutý psík nabral silu aj váhu a bol vo výbornej kondícii. Potom ale Charmain musela na niekoľko mesiacov odcestovať k svojej matke. Draxa (a svojich troch ďalších psíkov) zatiaľ nechala v opatere svojho priateľa Taylora.

Ten si ale s kŕmením psov nerobil príliš veľkú hlavu. Keďže pracoval vo fast foode KFC, Draxovi pravidelne na večeru nosil steaky, vysmážané kuracie nugetky a podobné pochúťky. Efekt sa dostavil veľmi rýchlo a Drax výrazne pribral na váhe.

Keď sa Taylor aj so psami vybral Charmaine navštíviť do domu jej matky, žena ostala v šoku. Jej milovaný Drax bol ako vymenený. Pokúsil sa dokonca vhupnúť do domu cez dvierka pre psov, keďže však bol poriadne vykŕmený, celé dvere vyvalil z pántov. On sám pritom ostal zakliesnený v otvore. Charmaine sa s fotkami pochválila na Facebooku a dodala, že psíkovi naordinovala prísnu diétu.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225255056659&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225205056664&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3383225388389979&set=pcb.3262699807315545&type=3&theater&ifg=1

Pobavil celý internet

Psík si na internete našiel mnoho fanúšikov, ktorých jeho veselá eskapáda s dverami dobre pobavila. Charmaine zároveň podotkla, že Drax je skvelý pes, ktorého majú všetci radi a ktorý nikdy nikomu nespôsobil žiadne problémy. „Teraz je z neho úžasne milý a rozmaznaný pes,“ zakončila.

Snáď sa Drax opäť čoskoro dostane do formy!


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť