Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Páčil sa ti Venom s Tomom Hardym v hlavnej úlohe? Tak ťa iste poteší, že sa k nám pomaly, ale isto blíži sequel. Venom 2: Carnage prichádza tentokrát natočil Andy Serkis a v hlavnej úlohe opäť uvidíme Toma Hardyho a Michelle Williams. Tých doplnia aj Woody Harrelson, Reid Scott, Naomie Harris a Stephen Graham.

Ak sa aspoň trochu orientuješ v komiksoch (prípadne si pamätáš záver prvého Venoma), tak už iste vieš, kto bude hlavným záporákom. Áno, bude ním obávaný psychopatický sériový vrah Cletus Kasady (Harrelson), ktorý sa po kontakte so symbiontom zmení na démonického Carnagea.

Carnage patrí k mimoriadne obľúbeným záporákom, na filmovom plátne sme ho navyše doteraz nemali možnosť vidieť. Rozhodne sme teda zvedaví, Harrelson sa navyše javí ako veľmi dobrá voľba. Ako ale vyzerá samotný trailer? V podstate sa dá povedať asi toľko, že tí, ktorým sa páčil prvý diel, by mali byť z materiálu a atmosféry spokojní aj tentokrát. Očividne nás opäť čaká veľa akcie, trikov, ale aj nejaký ten humor. Tak snáď dostaneme svižný kúsok.

Pôvodne sme sa filmu mali dočkať už minulý rok, ale pandémia koronavírusu urobila štúdiu Sony škrt cez rozpočet. Premiéra je momentálne naplánovaná na 16. septembra 2021.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť