Prichádza prvý film s tematikou koronavírusu. Odpadový horor Corona Zombies dorazí už v apríli

Producenti z céčkového štúdia Full Moon Features si zo zneužívania pandémie na svoj vlastný profit ťažkú hlavu evidentne nerobia.

Zdroj: Full Moon Features

Asi sa dá očakávať, že keď pandémia koronavírusu odznie, dočkáme sa jej spracovania aj na strieborných plátnach. Filmoví tvorcovia by museli byť hlupáci, aby si nechali podobnú látku pretiecť pomedzi prsty.

Napokon, filmového stvárnenia sa dočkalo mnoho predchádzajúcich katastrof, od teroristických útokov z 11. septembra 2001 až po útoky pravicového extrémistu Andersa Behringa Breivika.

Môžeme ale čakať, že aj v prípade koronavírusu sa tak stane s nutným časovým odstupom, keď už bude pandémia zažehnaná a téma nebude taká citlivá. V brakovom štúdiu Full Moon Features si však povedali, že železo treba kuť, kým je horúce, a tak nás už v apríli čaká premiéra hororovej komédie Corona Zombies, o ktorej informoval portál Movie Web.

Full Moon Features

Zombíci útočia!

Ako môžeš vidieť už na plagáte, diváci sa zrejme dočkajú totálne mizernej céčkovej hororovej komédie. Že nepôjde o žiadny zázrak, svedčí koniec-koncov aj doterajšia tvorba tohto štúdia. Filmy, ako Zombies Vs Stripper či The Dead Want Women skutočne nemôžeme radiť k vydareným filmom.

Na druhej strane, tvorcovia s tým počítajú a svoje produkty cielia na milovníkov toho najhlbšieho kinematografického braku. O čom teda film vlastne bude? Mal by sa odohrávať na pôde USA, kde vláda proti novému koronavírusu zakročí príliš neskoro.

Vírus ľudí premieňa na krvilačných zombíkov a zachrániť sa pred ním môžu len dezinfekčnými pomôckami. Tie sa stanú predmetom šialených nákupov a zároveň kvôli nim vypuknú konflikty aj medzi nenakazenými ľuďmi.

Nie je to od filmárov necitlivé?

No, čo na to povedať? Tvorcovia sa celkom evidentne inšpirovali vlažným prístupom Spojených štátov k celosvetovej pandémii, nezabudli zdôrazniť hysterické nákupné šialenstvo a ako bonus prihodili zombíkov.

Je pravdou, že mnohým ľuďom bude podobný film právom pripadať amorálny a neúctivý k obetiam, ktoré neustále pribúdajú. Zneužívanie tragédie pandémie na zarobenie peňazí je skutočne odporné, na tom sa asi zhodneme. Ale zrejme je naivné myslieť si, že by sa štúdiá, produkujúce podobné braky, nejako zásadne ohliadali na morálne zásady.

Gepostet von Damn Zombies am Sonntag, 16. April 2017

Nie je tiež pochýb o tom, že Corona Zombies by mohli byť celkom slušným úspechom. Aj keď očividne pôjde o otrasnú snímku, zrejme sa nájde dosť zvedavcov, ktorí si ju pustia. Na streamovacích službách si Corona Zombies odbije premiéru 10. apríla 2020.

V každom prípade nám daj vedieť, či si Corona Zombies pozrieš alebo film budeš naopak bojkotovať.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Influencerka kvôli "koronavírus výzve" oblízala toaletnú misu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME