Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Príchod reťazca Biedronka na Slovensko sa blíži. Hľadá zamestnancov na tieto pozície

Už čoskoro príde do týchto miest.


Očakávaný príchod superlacného obchodného reťazca Biedronka sa pomaly, ale isto blíži. Ako informujú Aktuality.sk, už teraz sa pracuje na výstavbe distribučného skladu neďaleko Trnavy. To však nie je všetko, okrem toho hľadajú aj prvých zamestnancov.

Príchod na slovenský trh by mala Biedronka odštartovať už čoskoro. Ako informuje manažér nového distribučného centra reťazca Miroslav Belica, už teraz hľadajú ľudí na prvé pozície.

„Onedlho budeme potrebovať posily pre nové distribučné centrum siete Biedronka, ktoré rastie pri Trnave. V najbližšej vlne budeme hľadať adminov pre základné skladové procesy, ako príjem tovaru, picking, vratky, kontrola zásob, nakládky a transport,“ uviedol Belica.

Príchod Biedronka
Shutterstock

Prvé predajne budú vo veľkomestách

Prvé predajne Biedronky by sa mali nachádzať v najväčších slovenských mestá – Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Trnava a Žilina. Zatiaľ sa však nevie, kde presne sa budú pobočky nachádzať, ani či prídu aj do menších obcí. Všetko bude s najväčšou pravdepodobnosťou závisieť od úspechu firmy na Slovensku.

nové nákupné centrum

Mohlo by ťa zaujímať:

Nové nákupné centrum v Bratislave otvorí ďalšie predajne. Láka aj na poľský reťazec

Portugalská spoločnosť Jéronimo Martins, pod ktorú Biedronka spadá, si prednedávnom zaregistrovala doménu biedronka.sk. Na Slovensku tak obchod nebude vystupovať pod slovenským názvom Lienka, ale ponechá si pôvodný známy poľský názov.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.