Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Či sa nám to páči, alebo nie, testovanie každý víkend sa stalo bežnou súčasťou našich životov. Premiér Igor Matovič si skrátka vydupal svoje, a tak budeme testovať zrejme až dovtedy, kým tu s nami koronavírus nebude. Niet divu, že aj z týchto dôvodov sú ľudia podráždení a narastá u nich frustrácia. Preto vždy poteší, ak sa aj v tejto neľahkej dobe objaví trochu odľahčenia a humoru.

Podobne to zrejme vnímajú v Základnej a materskej škole Slovenského učeného tovarišstva v obci Veľké Rovné. Na oficiálnej stránke školy totiž pribudla skutočne nevšedná pozvánka na víkendové testovanie, štylizovaná do podoby pozvánky na fašiangové slávnosti.

TESTOVANIE (aby bolo veselo ???)Dňa 13.2.2021 od 8,00 do 20,00 hod. sa pre veľký úspech v našej telocvični uskutočnia…

Posted by ZŠ s MŠ SUT Veľké Rovné on Thursday, February 11, 2021

„Dňa 13. 2. 2021 od 8:00 do 20:00 hod. sa pre veľký úspech v našej telocvični uskutočnia už 6. VÝTEROVÉ SLÁVNOSTI. Jediné oficiálne miesto na stretnutie s priateľmi,“ hlása pozvánka. „Pri vstupe dostanete welcome dezinfekčný drink na ruky, 2 ks tombolový lístok a na záver je pre Vás pripravené prekvapenie. Pripravené sú hry ako PREJDI LABYRINTOM alebo HÁDAJ, KTO SA SKRÝVA POD MASKOU.“

Pozvánka tiež láka na „zdravotníkov vo fašiangových kostýmoch“, ktorí návštevníkom predvedú „metódu paličkovania“. Príspevok si na internete získal veľkú popularitu a mnohí komentujúci používatelia napísali, že im poriadne zdvihol náladu.

„Medailu tomu, kto vymyslel tento príspevok. Fakt som sa pobavila,“ napísala Gabriela. „Perfektný oznam, zasmiala som sa,“ napísala zase Éva. „Masky už máme nachystané,“ dodala Jana. Snáď tento netradičný oznam rozosmeje aj teba.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje