Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
Zdroj: ©Shutterstock

Príhody so spolubývajúcimi, ktorých museli vyslať z najhorúcejšieho pekla

"Vypustila môjho leguána do prírody."

Keď narazíš na normálnych ľudí, spolubývanie môže byť super vec. Podelíte si domáce práce, večer pokecáte pri pohári vínka a vďaka skromnému nájmu to nikoho z vás nezruinuje. Nanešťastie, tento scenár je značne ojedinelý a väčšina tých, ktorí si tento druh bývania vyskúšali, mali šťastie na poriadnych psychopatov.

Ako napríklad títo ľudia z Redditu. Na sociálnej sieti sa nedávno podelili o príhody so spolubývajúcimi, ktorí mali očividne v hlave o koliesko navyše a svojou ignoranciou, drzosťou a averziou voči poriadku ich dohnali až k vysťahovaniu. Poďme si teda prečítať tie najbizarnejšie z nich.

1. Prepálila mi spodok hrnca, lebo si instantnú polievku namiesto vody zaliala javorovým sirupom a odišla hrať do obývačky na bicie. O druhej ráno. S cudzím chlapom, ktorého po ceste domov nabrala na ulici.

2. Vypustila môjho leguána do prírody. Potom sa ma snažila vydierať cez mail z vedľajšej miestnosti. Keď som jej oznámil, že sa sťahujem, obliala mi herné ovládače sójovou omáčkou a poškriabala mi všetky DVD-čka ihlou.

3. Môj spolubývajúci bol neskutočné prasa. Špinavý tanier so zvyškami jedla vždy zasunul pod sedačku a ja som len chodil a hľadal, odkiaľ sa šíri ten neznesiteľný smrad. Raz to urobil s palacinkami. Špinavý tanier poliaty javorovým sirupom strčil pod sedačku, a kým som sa k nemu dostal, okupoval ho húf mravcov. Skoro ma porazilo.

4. Keď sa sťahovala, povedala majiteľovi, aby jej vyplatil depozit v plnej výške, aj napriek tomu, že som ho celý uhradila ja. Zistila som to, až keď som chcela odísť, a majiteľ mi povedal, že si to musím vydiskutovať s ňou. Vtedy som mala 19 a nevedela som, ako to riešiť, tak som to nechala tak. Už je to dvadsať rokov a stále ma to vytáča.

Shutterstock

5. Bolo to na intráku. Pokradla mi niekoľko nohavičiek a spokojne ich nosila, až dokiaľ som ju nekonfrontovala. Potom ma nahlásila na študijné, že mám spodnú bielizeň, ktorá nespĺňa dress-code. Mala som z toho pomaly väčší problém ako ona za krádež.

6. Nikdy sme sa nemali práve v láske, ale nedalo sa povedať, že by sme sa práve nenávideli. Teda až dovtedy, kým mi nenalial odlakovač na nechty do pleťového krému. Keď som si to s ním chcela vydiskutovať, obvinil ma, že som si to celé vymyslela, a ostatní spolubývajúci ma začali podozrievať, že som si ho tam naliala sama. O dva týždne neskôr som sa odsťahovala.

Odporúčame prečítať:

Masová vrahyňa z Československa autom zabila osem ľudí. Ľutovala len to, že ich nebolo viac

7. Môj prvý spolubývajúci ma mal radšej, akoby sa patrilo. Raz som prišiel domov aj s kamarátkou, ktorá bola príliš opitá na to, aby som ju nechal ísť domov metrom, a on sa ma spýtal, či je to moja frajerka. V domnienke, že nás po tom nechá na pokoji, som povedal áno. Veľká chyba. Hneď nato sa totiž opýtal: „Nemôžem s vami ležať v posteli? Sľubujem, že nebudem robiť nič zlé, len mi chýba ľudské teplo.“

8. Raz som mala spolubývajúcu, ktorá neustále nastavovala termostat na 28 stupňov. Bolo tam neskutočné teplo a majiteľ k nám chodil prakticky každý deň, aby znížil teplotu, lebo on bol ten, kto hradil nedoplatky. Keď už mal toho plné zuby, nastavil termostat na 22 stupňov a zabezpečil ho takou malou škatuľkou na zámok. Spolubývajúca prišla domov, chytila kladivo a celú škatuľku roztrieskala na márne kúsky.

Shutterstock

9. Bývalý spolubývajúci sr*l do sprchy. Raz som mu omylom vletela do kúpeľne, a keď som zistila, čo robí, skoro som sa povracala.

10. Býval som s viacerými spolubývajúcimi. Raz sme sa všetci spolu opili a z jedného z nich vypadlo: „Občas, keď všetci spíte, mám chuť vás poliať benzínom a celé to tu podpáliť.“ Nezdalo sa, že by žartoval.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.