„Príjemné“ prekvapenia, ktoré ti môžu pokaziť víkend a voľné dni

Tešil si sa? Asi si sa až tak nemal…

Zdroj: Artcave maniac/EMEFKA

Víkend. Tie čarovné dva dni, ktoré si chceš zmanažovať podľa seba, prinajlepšom žiadna práca a žiadna škola. Už cez týždeň si možno vo veľkom plánuješ víkendové aktivity, ktoré bude sprevádzať pokojový režim a hýčkanie tvojho prácou a stresom zničeného tela.

Každý deň výdatné raňajky, voňavá káva, obedík, koláč, Netflix, prípadne nejaké fitko. Nikam sa netreba ponáhľať, nič netreba robiť a hlavne, nikto ťa nebude konečne rušiť a nemusíš sa socializovať s ľuďmi, ktorých nemáš rád.

Ale opak je pravdou a do cesty za tvojím víkendovým šťastím sa postaví niekoľko dosť výrazných zátarás. Toto sú situácie, ktoré ti môžu pokaziť voľné dni (ani nebudeš vedieť ako). Podarilo sa nám ich zachytiť aj za pomoci nášho zručného ilustrátora.

Susedia

Máš za sebou náročný týždeň a možno si si chcel pospať a dúfal si, že ti to bude umožnené. No tvoji susedia „rekonštruktéri“ ťa rýchlo vyvedú z omylu. Ich búchanie, vŕtanie, pílenie a všetky renovovacie činnosti ťa vyženú z postele ešte v skorých ranných hodinách. A ty máš po celodennom vylihovaní akoby šmahom čarovného prútika, pretože tvoji susedia sú ranné vtáčatká.

Šéf

Dva dni, keď o tomto (väčšinou) nie príliš empatickom pánovi nechceš a hlavne nemusíš počuť. Taktiež sa chceš trošku dať dokopy a venovať sa aj svojim veciam. Ale nie. Ani tento čert nikdy nespí a neotáľa ťa zobudiť o ôsmej ráno s akútnym hovorom, kam treba „výnimočne“ ísť a čo spraviť. Pretože bez tvojej prítomnosti sa to nezaobíde… Respektíve, si jediný naivný a dobrácky debil, ktorý mu to zdvihol…

Artcave maniac/EMEFKA

Opičné stavy

To je tak, keď vyjdeš v piatok večer na pivko a skončí to s pollitrom vodky v tvojom krvnom obehu a ty ráno nevieš, kde si, kto si, prečo si sa tu ocitol a hlavne, z akého dôvodu ťa tak brutálne bolí hlava. Po včerajšej noci sú všetky plány oddýchnuť si a načerpať nové sily v ťahu. Dva dni sa budeš dávať dokopy a v pondelok sa budeš cítiť rovnako ako v piatok, ak nie horšie.

Choroba

Celý týždeň sa „pachtíš“ v práci alebo škole a si zdravý ako rybička, žiadne zdravotné ťažkosti, úplne fit. No hneď, ako ide víkend alebo nejaké voľné dni, ty musíš ochorieť a preležať ich celé zomierajúc v posteli… Keď si pracujúci, si možno rád, že to vyšlo na víkend. No ak si študent s voľnými absenčkami, nie si rád. To je isté.

Artcave maniac/EMEFKA

Povinnosti, na ktoré si zabudol

Super, víkend pred nami, poriadne si ho užijem. No zrazu to príde. Spomenieš si na ten štyridsaťstranový referát, ktorý máš odprezentovať v pondelok, a z ktorého nemáš ani čiarku… A je po bezstarostnom víkendíku.

Počasie

Konečne našetríš na nejaký výlet, slnko celý týždeň svieti jedna radosť, no príde piatok podvečer a už máme po počasíčku. A vyjasní sa kedy? No v pondelok, keď už budeš musieť opäť hniť v kancli…

Artcave maniac/EMEFKA

Hádka

Celý týždeň sa nevidíte, prišli konečne dva dni, ktoré si môžete užiť v znamení sexu a pohody a ona sa na teba v piatok naštve. Čáry máry fuk a máme po víkendových radostiach. Čo sa týka obedového menu, tiež sa nedočkáš iného ako špenátu, tofu alebo vlastnými rukami stvorenej a značne prihorenej praženice. Nuž, my ženy si vieme načasovať všetko.

Menštruácia

Pravidelne pred každou dovolenkou, výletom, wellnessom sa musia ozvať „ženské sily“ tvojej maternice a začneš krvácať. Najlepšie, keď ešte vychytáš krámy typu, že nevládzeš chodiť, hýbať sa a ani dýchať.

Artcave maniac/EMEFKA

Zranenie

Kedy sa strepeš na rozbitom chodníku? No, samozrejme, v piatok večer, po odchode z práce. A môžeš si celé voľné dni liečiť koleno.

Svokra

Uvedomoval si si, že u vás už dlho nebola, no dúfal si, že ju po Vianociach uvidíš najskôr počas leta alebo, ideálne, až na ďalšie Vianoce. No ale nie, ona k vám zavíta v sobotu ráno, pobehá byt, všetko skritizuje, celý deň pochoduje po vašom hniezdočku a hľadá, na čo by mohla vypustiť „hejt“. A najskôr odíde tak v nedeľu večer. A ty si nakoniec veľmi rád, že prišiel ten pondelok.

Artcave maniac/EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
60
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 potravín, ktoré ľudia chybne považujú za zdravé


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME