Príjemné súčasti letných prázdnin, ktoré chýbajú každému, kto ich už nemá

Zopakovali by sme si aspoň mesiac.

Zdroj: Dawid Zawiła, Unsplash

Akonáhle sa v škole uzatvorili známky, tak začali tie príjemné dni, ktoré boli o upratovaní triedy, odovzdávaní kníh a šmirgľovaní lavíc. Hneď, ako si mal v ruke vysvedčenie, nevedel si sa dočkať, kedy odštartuješ svoje letné plány.

Dva mesiace voľna, oddych od školy a nekonečná zábava. V momente, keď si vedel, že sú tvoje prázdniny tie posledné, užil si si ich naplno. Ak patríš medzi tých, ktorí sa už dvoma mesiacmi voľna nemôžu chváliť, určite ti chýba na letných prázdninách niektorá z týchto vecí:

Netušil si, aký je deň

Počas letných prázdnin neexistuje niečo také ako týždeň a víkend. Júl predstavuje sobotu a august nedeľu. Celé dva mesiace sú o leňošení, oddychu a ničnerobení. Samozrejme, podľa toho, ako ty sám uvážiš za vhodné.

Vyspávanie

V prípade, že si nechodil denne na nejakú brigádu, na ktorú bolo treba vstávať skoro ráno, tak si si pokojne vyspával do obeda. Počas letných prázdnin to zažili všetci – najprv chodíš spať o hodinu neskôr, potom zas o dve a takto si to postupne posúvaš, až kým nechodíš spať o tretej ráno. To má za dôsledok, že nie si schopný vstať v normálnom čase a máš namiesto raňajok obed.

Sleep Sleeping GIF - Find & Share on GIPHY

Občas si sa aj nudil

V dospeláckom a pracovnom živote máš už len málokedy momenty, keď sa nudíš. Vtedy to bolo pre teba možno otravné, no teraz ti to aj trochu chýba. Na niečo také, ako je nuda, nejak nemáš čas.

Všade si nakráčal so zľavneným vstupným

Výhoda študentského života. Kúpaliská sú v zľave, kiná a aj niektoré podujatia. Nejaké vstupné na kúpalisko ti nerobilo žiadne vrásky.

Etienne Girardet, Unsplash

Prázdniny u starých rodičov

Typické pre toto obdobie sú návštevy a niekedy aj týždne strávené u starých rodičov. Keďže naši rodičia nemali dva mesiace dovolenky, museli nám zabezpečiť nejaký dozor. Ten suplovali v mnohých prípadoch starí rodičia. Viacerí z nás ich už možno nemajú a radi na tieto časy spomínajú.

Letné tábory

Dôvod, pre ktorý sa viacerí z nás tešili na letné prázdniny. Najlepšie zážitky, na ktoré si doteraz pamätáme, sú práve z letných táborov. Mnohí ich navštevovali opakovane od útleho detstva až sa z nich nakoniec stali animátori. Ako radi by sme si tieto príjemné zážitky zopakovali.

Camp GIF - Find & Share on GIPHY

Chata mohla byť aj uprostred týždňa

Plánovanie chaty alebo nejakej žúrky bolo počas letných prázdnin oveľa jednoduchšie, ako je teraz. Nemusíš sa prispôsobovať dňom dovolenky, ktoré ešte máš a ani zladiť si programy s tvojimi kamarátmi nebolo také náročné. Rovnako aj žúrky sa odohrávali počas akýchkoľvek dní, lebo sme si to mohli dovoliť.

Mal si viac času na svoje záľuby

Mnoho vecí si si odkladal na to obdobie, keď budeš mať konečne čas a letné prázdniny sú na to ideálne. Po príchode z práce má len málokto chuť a čas niečo robiť, no počas prázdnin si sa mohol realizovať rovno dva mesiace.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Polícia indického mesta poučuje ľudí na svojom Instagrame prostredníctvom memes


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME