Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Ak by ženy a muži neboli rozdielne stvorenia, tak by to bola dosť veľká nuda. Vždy, keď sa opýtate muža či ženy, čo by robili, ak by mohli byť na jeden deň opačným pohlavím, tak vedia v sekunde odpoveď. Ak by sme boli rovnakí, tak by sme sa podobné otázky nemuseli ani pýtať.

Rovnako ako ženy, tak aj muži sa občas ocitnú v situácii, keď si povedia, že „toto ženám naozaj závidím.“

Či už je to orgazmus alebo nosenie sukní v lete, tak sa tých vecí dokáže nájsť naozaj veľa. Určite by sme však našli aj veci, ktoré by ženy naopak závideli mužom. Stačilo by sa len na chvíľu zamyslieť.

Sukne

Chlapci čelia cez leto jednému z ich najhorších problémov, a to, že sa im zaparujú vajká v kraťasoch. Keby to nie je čudné, tak by aj chalani s veľkou radosťou nosili sukne, kde by ich mužstvo malo dostatočnú voľnosť a priestor.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/scorpiondagger-art-other-scorpiondagger-xab7Xw74B7Apa)

Orgazmus

Ženský orgazmus je intenzívnejší a v mnohých prípadoch aj dlhší. Avšak, občas je náročnejšie sa k nemu dopracovať ako pri mužoch.

Potom je tu ďalšia vec, ktorá je úzko spojená s touto témou: masturbácia. Aj tú nám mnohí chalani závidia, väčšine to príde zaujímavejšie. Jedna z vecí, ktorú nám pri orgazme muži závidia, je, že je pri ňom menej, ehm, neporiadku. Skúste menštruovať chlapci.

Make-up

Keď má naša tvár zlý deň, tak to môžeme vylepšiť make-upom. Zväčša má každý deň zlý. Chalani si často hovoria, že je to nespravodlivé, že ženy neukazujú svetu svoju naozajstnú, prirodzenú tvár.

To, že slintajú na Instagrame nad dievčatami, ktoré na sebe nosia tri kilá make-upu, je už zanedbateľné. Každopádne, aj chalani by niekedy prijali mať túto možnosť, ktorú máme my.

@trixandthecity (https://www.instagram.com/p/BeOGiOogFTW/)

Prsia

Nosíme ich na sebe a môžeme si ich kedykoľvek chytať. Aspoň taká je predstava mužov. Väčšina z nich vám na otázku, čo by si ako žena urobil prvé, odpovie: „chytil by som si prsia.“ Aká je niekedy oštara nosiť ich, to ich už nezaujíma.

Väčší výber oblečenia

Niektorí chalani hovoria, že máme výhodu v tom, že máme väčší výber oblečenia. Asi si myslia, že tričká s jednorožcami a inými infantilnými motívmi sú snom každej ženy, tak veľa šťastia.

https://giphy.com/gifs/filmeditor-clueless-movie-l0ErPvk5TK24TKkE0

Môžeme oslovovať chlapcov hlava-nehlava

Veľa mužov je toho názoru, že ak žena osloví muža ako prvá alebo spraví prvý krok, tak je to v očiach muža super. Sú z toho hotoví. Aj v prípade, že to nie je žena jeho snov. Žena sa podľa slov mužov nestrápni, muž áno.

Netušíme, kde muži zobrali túto filozofiu, ale chceli by sme to vidieť v realite. Keďže to takto v realite nefunguje, závidia nám, že nemusíme podstupovať to riziko, že robíme prvý krok. Občas musíme, lebo vy, muži, ste teliatka.

Môžeme nosiť mužské veci

Bez toho, aby to vyzeralo nejak divne, si ženy môžu dovoliť dať na seba mužské tričko, mikinu a inú súčasť šatníka bez toho, aby sa na ne niekto divne pozeral. Ak by si dal muž šaty alebo sukňu, asi by si vyslúžil veľmi zvláštne pohľady.

@foxxyles (https://www.instagram.com/p/BsXVHUGnJdK/)

Môžeme prejavovať svoje emócie

Nikto sa nebude na ženu pozerať divne, ak bude plakať, práveže jej väčšina prejaví súcit. Muži si myslia, že ak by oni prejavili svoje emócie, budú označení za gayov alebo inak hanlivo osočovaní. Hold, to je spoločnosť, ktorú sme si vybudovali. Okrem toho, slzy sú u žien jedna z najsilnejších zbraní ako vyhrať hádku.

Naše rána sú jednoduchšie

Lebo sa nemusíme potýkať s rannou erekciou. Hlavne, ak sa prebúdzame vedľa nášho budúceho bývalého.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/jtm3wo9YEvMwU)

Sme zorganizovanejšie

Máme v sebe tú schopnosť robiť viacero vecí naraz a dokážeme toho stihnúť oveľa viac ako muži. Schopnosť, ktorú nám muži občas závidia, lebo sa niekedy naozaj snažia a makajú na splnení cieľov, no aj tak sa im to nedarí tak, ako nám, ženám. A okrem toho si dokážeme pamätať rôzne dátumy a nestratiť ich v hlave, narozdiel od mužov.

Tá sladká vôňa

Nielen, čo sa voňaviek a parfumov týka, muži nám závidia aj to, že keď sa niekedy spotíme, tak nesmrdíme ako nejaké týždňové odpadky. Potom máme aj väčší výber v parfumérii a mnohým chlapom sa páčia práve tie vône, ktoré máme my, ženy, na výber.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/astralwerks-official-music-video-lemaitre-we-got-u-3o6gE83n99JQLjyDja)

Dlhé vlasy

Samozrejme, aj chalani si môžu nechať narásť dlhé vlasy, ale nebude to na väčšine z nich vyzerať tak dobre ako na ženách. Ženské vlasy sú jemné, lesklé a hebké a muži by ich najradšej vkuse chytali.

Stojíme mužov peniaze

Na prvých rande sa väčšinou od mužov očakáva, že budú za nás platiť. Stojíme preto mužov občas dosť veľa peňazí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-money-cash-ND6xkVPaj8tHO)

Existuje veľa vecí, ktoré by sme si mohli vzájomne závidieť, no každá minca má druhú stranu. Ženy, rovnako ako aj muži, majú vo svojich životoch súčasti, ktoré rozhodne nie je prečo závidieť. Čo by si si rád vyskúšal ako opačné pohlavie ty?

Titulná fotka: Tamara Bellis, Unsplash / Valeria Boltneva, Pexels


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje