Príjemne vyzerajúca vianočná komédia Last Christmas s Emiliou Clarke ťa v kine pobaví aj dojme

Trochu romantiky v adventnom čase neuškodí.

Zdroj: CinemArt SK

Máš chuť si v pomaly nastupujúcom predvianočnom čase užiť nejakú milú romantickú komédiu? V tom prípade by si mal venovať pozornosť snímke Last Christmas, ktorá už čoskoro dorazí do našich kín. Hlavnou hrdinkou príbehu je tak trochu strelená Kate. Tej sa lepí na päty smola prakticky vo všetkom.

Kate sa teda už dávno obrnila cynizmom a zdá sa, že sa so svojím spackaným životom zmierila. Pracuje v obchode s vianočnými potrebami a navyše ju prenasledujú aj zdravotné problémy. Potom sa však náhodou zoznámi s mladým Tomom a zdá sa, že by to mohol byť práve on, kto v Kate znovu prebudí radosť zo života.

O réžiu Last Christmas sa postaral skúsený Paul Feig (Nebezpečná láskavosť) a v hlavných úlohách uvidíme roztomilú Emiliu Clarke, známu zo seriálu Hra o tróny a Henryho Goldinga. Okrem nich sa vo vedľajších úlohách objavia Emma Thompson, Michelle Yeoh, Patti LuPone, Ingrid Oliver či Rebecca Root.

Emma Thompson dokonca v spolupráci s Bryony Kimmings napísala aj samotný scenár. Podľa traileru sa zdá, že by nás v kinách mohla čakať veľmi príjemná feel good komédia, ktorá pobaví, ale aj príjemne zahreje na duši.

Skrátka ideálna snímka na adventné obdobie, keď si ľudia chcú v kinosálach hlavne oddýchnuť a zasmiať sa. Toho všetkého sa nám v Last Christmas evidentne dostane v miere viac než vrchovatej. Aj zahraničné recenzie, koniec-koncov, tvrdia, že diváci dostanú milú a vtipnú komédiu so skvelou chémiou ústredného hereckého dua. Do slovenských kín film zamieri už 28. novembra 2019.

CinemArt SK

Zdroj: CinemArt SK

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najzábavnejšie poznávacie značky áut, aké chodia po cestách našich českých susedov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME