Príliš úprimné odpovede na otázku: Čo sa deje so vzťahom po príchode detí?

No, máš sa na čo tešiť…

Bezdetné páry alebo jednoducho len bezdetní ľudia vo všeobecnosti, si určite sem-tam lámu hlavu s tým, aké to je mať deti. A hlavne – čo takáto veľká zmena urobí so vzťahom. Preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko odpovedí na túto zradnú otázku.

1. Náš sexuálny život je ako naša ranná káva – buď sa vypije veľmi rýchlo alebo ostane chladná a nedotknutá.

2. Lásku si teraz vyznávame celkom inak. Napríklad vykladaním riadu z umývačky alebo strážením detí, zatiaľčo si ten druhý ide pospať.

3. Manželstvo nie je vždy jednoduché a naše deti nám dávajú dobrý dôvod, aby sme to nevzdali. Keby sme ich nemali, už by sme sa asi dávno povraždili. Alebo minimálne rozviedli.

4. Keď majú ísť decká na noc k babke, vždy si robíme super plány. Chceme ísť na večeru, do kina, urobiť si večernú prechádzku, a potom sa usúložiť k smrti. Nakoniec to skončí pri donáške a televíznom spravodajstve, po ktorom obaja zalomíme rovno na gauči.

5. Môj muž sa vracia domov nadšený, že uvidí svoju milovanú princeznú. Rozdiel je v tom, že tentokrát tým už nemyslí mňa.

https://giphy.com/gifs/bachelorinparadise-season-3-bachelor-in-paradise-bip-3oz8xOUWd8F1nHd0MU

6. Najväčšia zábava je teraz chodiť do Ikey bez detí. Je to fantastické.

7. Keď sa malá narodila, mala som naozaj obrovské popôrodné ťažkosti. Vtedy môj muž zo seba dostal to najlepšie. Staral sa o ňu, kým som ležala v kŕčoch, plakala či spala. Od tej doby viem, že sa naňho môžem spoľahnúť naozaj vo všetkom.

8. Stali sme sa majstrami rýchloviek. Náš intímny život je teraz omnoho viac ako „ach, to je úžasné“ skôr „makaj, kým sa nezobudia decká“.

9. Naše deti nás neuveriteľne stmelili. Niektoré páry tvrdia, že sa pri deťoch už len hádajú a pomaly si nevedia prísť na meno. My sme takí boli sem-tam predtým, no teraz si už ani neviem spomenúť, kedy sme sa naposledy nepohodli.

10. Už sa neoslovujeme zlatko, poklad či miláčik. Už sme jeden pre druhého len „mama“ a „ocko“.

https://giphy.com/gifs/bachelorinparadise-season-3-bachelor-in-paradise-bip-3oz8xOUWd8F1nHd0MU

11. Keď som sa vrátila z nemocnice s našimi novorodenými dvojičkami, môj manžel prestal byť pre mňa prioritou číslo jedna. Nemôže sa mi diviť – zo šťastne vydatej ženy sa zo mňa razom stala matka dvoch detí, ktorá nemala čas sa pomaly ani osprchovať. Nezvládol to. Zbalil si kufre a odišiel.

12. Vynašli sme „postupné randenie“, lebo zohnať opatrovateľku v našom meste je prakticky nemožné. Vyzerá to asi takto – on ide sám do kina jednu noc, ja idem sama do kina druhú noc a tretiu noc sa spolu doma bavíme o tom, aký bol film.

13. Zvykli sme byť strašne výbušní, no po tých črevných výbuchoch nášho syna nás už len tak niečo nedostane. Teraz sme omnoho pokojnejší a je to tak veru lepšie.

14. V skutočnosti deti nijako neovplyvnili náš posteľný život. Spávame spolu každý deň, niekedy aj viackrát do dňa. Niekedy to znamená, že musíme ostať hore dlho do noci alebo naopak, vstať strašne skoro, no stojí to za to. Ako zvyknem hovoriť – kde je vôľa, tam je cesta a platí to úplne vo všetkom.

15. Večerné rande teraz v preklade znamená „pozerám sa na hodinky každých päť minút, aby sme náhodou neprišli vyzdvihnúť deti neskoro“.

https://giphy.com/gifs/sherlock-bbc-one-l0MYGtCMbPTYWOzaU

16. Vďaka našej dcére som prestala milovať jej otca, no dnes vidím, že to bolo správne. Trpela som popôrodnou depresiou a on bol na mne rovnako závislý ako naša malá. Bohužiaľ, ja som všetko, čo som mohla dať, dala práve jej. Nato sú predsa rodičia. On sa však nevedel zmieriť s tým, že preňho mi už neostáva toľko lásky ako predtým.

17. Náš romantický večer pozostáva zo sedenia na dvoch rôznych gaučoch a pozeraní toho istého filmu. Naše rozmaznané žiarlivé batoľa neznesie, aby niekto iný sedel vedľa mňa… ale aj tak sa stále máme radi.

18. Môj muž je stále môj najlepší kamarát. Stále sa navzájom priťahujeme. A stále sa veľmi milujeme. Nemyslím si, že sa náš vzťah zmenil. Len dospel.

19. V skratke – určite sme sa nikdy nerozprávali o hovienkach toľko ako teraz.

20. Teraz vážne – existuje niekto s deťmi, kto má pri sexe čas na všetky tie sexy oblečky a erotické hračky? Lebo pre nás je to teraz skôr „poď rýchlo, kým nevstanú deti“ a je úplne jedno, či mám na sebe ogrcané tričko alebo vrece od zemiakov.

https://giphy.com/gifs/viceprincipals-hbo-vice-principals-d31xnoRuHg0Im4Te

Zdroj: buzzfeed.com
Titulná fotka: Danielle Guenther

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 zaujímavých faktov o ľudskej psychike, ktoré v školskej učebnici nenájdeš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME