Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Prípad mŕtveho dieťaťa v bratislavskej Petržalke vyšetrujú ako vraždu

Tragické udalosti stáli život troch ľudí.


Prípad mŕtveho deväťročného dieťaťa, ktoré našli policajti v nedeľu (19. 3.) popoludní v jednom z bytov v bratislavskej Petržalke, vyšetrujú ako obzvlášť závažný zločin vraždy. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Nájdeniu mŕtveho dieťaťa predchádzali dve tragické udalosti, keď muž a žena zomreli v dôsledku pádu z okna bytovky na Vyšehradskej ulici. „Vo vzťahu k pádu 27-ročného muža z jedného z bytov obytného domu, v dôsledku ktorého muž utrpel zranenia, ktorým v priestoroch nemocnice podľahol, bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ priblížil hovorca. V prípade 39-ročnej ženy bolo začaté trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia.

Shutterstock

„Vyšetrovanie v tomto prípade v súčasnej dobe aj naďalej intenzívne pokračuje. Z dôvodu, aby nedošlo k jeho zmareniu, bližšie informácie poskytneme, až keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ dodal Szeiff.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje