Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Prípad so zubármi, ktorí trhali zdravé zuby, má nečakanú hviezdu

Milovníci bujných pozadí objavili novú modlu.


Pred niekoľkými dňami preleteli médiami správy o kurióznom prípade z Francúzska. Zlomyseľný zubár vytrhával ľuďom zdravé zuby, len aby si od nich mohol účtovať peniaze. Táto schéma o je o to odpornejšia, že zubár sa zameriaval na vykorisťovanie obyvateľov chudobných štvrtí, uvádza The Guardian.

Lionel Guedj bol odsúdený na osem rokov, jeho otec Carnot Guedj, ktorý mu pomáhal, dostal päť rokov za mrežami. Ostro sledovaný proces bol veľmi rýchlo vykoľajený po tom, ako sa v médiách objavil nasledujúci záber. Dvojica páchateľov zrazu nebola to najzaujímavejšie.

Hlavnou hviezdou kriminálneho prípadu sa stala policajtka veľmi ženských tvarov, ktorá dozerala na bezpečnosť počas prevozu páchateľov zo súdu. Mnohí boli jej pozadím natoľko ohúrení, že si mysleli, že ide o upravenú fotografiu. Nie je to však tak, o čom nás presvedčí video.

Odporúčame prečítať:

Zelený trpaslík vyčíňa v obchodných domoch. Aký je pôvod tejto virálnej senzácie?

Hoci sa krásna policajtka stala zo dňa na deň internetovou celebritou, jej meno nateraz zostáva verejnosti neznáme. Dá sa však čakať, že jej identita bude čoskoro vypátraná. A možno v jej poštovej schránke skončia aj nejaké ponuky na modeling.

Keďže sme na internete, intenzívnemu h*rnypostingu sa nedalo vyhnúť. Sociálne siete zaplavili nadšené príspevky všetkých tých, ktorým bujné krivky francúzskej policajtky učarovali. Hovorí sa, že sa treba vedieť tešiť aj z maličkostí. Jej pozadie sa však maličkosťou určite nedá nazývať…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.