Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Priprav si 500 eur. Mladá Slovenka ponúka služby ako hodinová manželka, záujemcov má veľa

Neozývajú sa jej len muži, ale aj ženy.


Nedávno sa na internete objavila fotka auta, na ktorom sa týčil inzerát s nápisom „hodinová manželka“. Netrvalo dlho a obrázok sa stal na internete pomerne virálnym. Ako uvádza cenník, kávička by bola za 50 €, kino za 100 € a počúvanie o tom, aká je tvoja priateľka alebo manželka, za 500 €.

Celkom dobrý biznis, však? Samozrejme, že nám to nedalo a dotyčnú slečnu sme našli a oslovili. Volá sa Michaela a pochádza z východu Slovenska. Zaujímalo nás, koľko ľudí ju už oslovilo, čím sa v skutočnosti živí a ako celý nápad vznikol.

Má rada humor

Tento nápad vznikol, keď videla podobný obrázok na internete. Pousmiala sa a povedala si, že by sa niečo podobné hodilo do jej konceptu na sociálne siete. „Tak ako u každého prevláda určitá energia, u mňa prevláda veľmi silno tá sexuálna. Veď komu by sa nepáčilo takto zarábať? Nebol to však účel a ani zámer. Mám rada humor, vtipy a zábavu. Tak som si povedala, prečo nie.“ Nejde teda o „real deal“, ale o nevinný žart.

Ako sama tvrdí, reakcie okoloidúcich boli väčšinou pozitívne. „Usmievali sa alebo mi ukazovali palec hore, dokonca boli chlapi, ktorí mi naznačovali, že mám ísť vedľa a odstaviť auto.“ Na internete sa objavili zmiešané komentáre, ako napríklad „niečo také dokonalé som už dlho nevidela“, „a záskok za unavenú manželku?“ alebo „dobrý nápad, kreatívna kočka, rád by som ju videl“.

hodinová manželka, Slovenka, netradičná profesia, Slovenky na OnlyFans
Michaela/archív

Ponúk dostala viacero, či už na kávu alebo do kina. Paradoxom je, že sa jej ozval aj hodinový manžel. „Všimla som si, že chlapi potrebujú psychologičku, aby sa vyrozprávali. Preto rozmýšľam nad štúdiom,“ povedala s úsmevom.

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

Čím sa živí v skutočnosti?

Na Instagrame ju sleduje viac než 21-tisíc ľudí. Vďaka reklame na aute jej pribudla približne tisícka, čo nepokladá za žiadne závratné číslo. Michaela má svoj profil aj na OnlyFans, ktorý opisuje ako jej kreatívny svet plný vzrušujúcich fotiek a videí. „Väčšinou mám free albumy. Beriem to ako moje hobby, keďže ma to baví, rada fotím a tancujem.“

Momentálne je živnostníčkou v oblasti administratívnych služieb, reklamy, marketingu, organizovaní kultúrnych a spoločenských podujatí. Predtým pracovala ako prevádzkarka reštaurácie, hostinca alebo ubytovne. Navyše nám prezradila, že svoje auto si skrášli v budúcnosti opäť niečím zábavným. Máme si vraj počkať, bude to stáť za to.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.