Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Pripravuješ na zajtra zemiakový šalát? S týmto trikom ošúpeš varené zemiaky za pár sekúnd

Už žiadne dopálené ruky. Počul si dnes lepšiu správu?


Jedlo je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc a odkedy si sa zmieril s faktom, že poníka skrátka nedostaneš, asi aj tvojou najobľúbenejšou. Jesť ho je ale podstatne väčšia sranda, ako ho pripravovať. Jasné, varenie je pre mnohých formou relaxu, no povedzme si úprimne. To predvianočné je boj o holý život.

Pri dohliadaní na kapustnicu, vyprážaní desiatich kíl podkovičiek, troch kíl rezňov a pečení siedmich druhov rôznych koláčov si neoddýchne naozaj nikto. Tak prečo si to trochu neuľahčiť? Dnes ti ukážeme šikovný trik z kategórie „prečo sa toto neučí v škole?“, vďaka ktorému aspoň pri robení zemiakového šalátu nezošedivieš. A to sa ráta, nie?

Šúpanie zemiakov level expert

Pokiaľ sa ako trest za hojné nakupovanie darčekov nepretiahne tvoja vifonková diéta aj na sviatky, šance sú, že budeš robiť zemiakový šalát. A vďaka tejto pomôcke ti to pôjde ako po masle. Nicole, ktorá na TikToku pôsobí ako @itsnicolejaques, ukázala, ako podstatne jednoduchšie ošúpať zemiaky varené v šupke. Ak si to už totiž niekedy robil, vieš, že to vôbec nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

@itsnicolejaques

Did you know this one? SAVE IT RIGHT NOW to use during holiday meal prep time. 🤯 #thanksgiving #potato #peelinghack #holidaymeal

♬ original sound – Nicole Jaques

Keď ich necháš vychladnúť, všetko je stratené. Napriek tomu, že nemáš ruky z azbestu, sa teda musíš pustiť do akcie a za symfónie niekoľkých „au“ v rôznych oktávach ich ošúpať už za horúca. No skúsil si ich niekedy predom narezať? Podľa tejto TikTokerky to totiž funguje ako čierna mágia.

Mohlo by ťa zaujímať:

Čitatelia EMEFKA si mohli aktivovať Premium úplne zadarmo ako náš vianočný darček

Stačí jeden rez po obvode, kým sú zemiaky ešte surové, a keď sa uvaria, šupu z nich stiahneš doslova za stotinu sekundy. Len tak, akoby nič. Fakt. Niet sa čomu diviť, že sa z jej videa stal okamžitý virál a momentálne šliape na päty hranici dvoch miliónov zhliadnutí. Dáš tomuto „hacku“ šancu tento rok aj ty?

zemiakový šalát, šúpanie zemiakov, lifehack, trik, TikTok, virál, ako jednoducho ošúpať zemiaky varené v šupe
Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.