Príšerná svadba a svadobná plánovačka za mrežami: Manželom doručila nejedlú tortu

„Zničila mi najkrajší deň môjho života…“

Svadba je síce jedným z najkrajších dní ženícha a nevesty, no prináša so sebou aj kvantá stresu. Zabezpečiť jedlo, výzdobu, usadiť hostí tak, aby sa počas recepcie navzájom nezožrali zaživa… to všetko chce čas, ktorého budúci novomanželia rozhodne nemajú nazvyš.

Jednoduchým riešením v takomto predsvadobnom zhone je najať si človeka, ktorý vás od všetkých povinností odbremení. Volá sa svadobný plánovač a ľudia mu platia tisícky za to, aby ich svadobný deň prebehol ako po masle. Teda aspoň tak tvrdia americké filmy, všakže?

Po tejto možnosti siahli aj snúbenci z Filipín. Do vrecka plánovačky ich svadby putovalo 100-tisíc pesos, čo je v prepočte niečo okolo dvoch tisícov eur. Peniaze mali byť využité na všetko, čo zo svadby urobí nevestinu rozprávkovú predstavu, no očividne sa akosi zatúlali a happyend sa nekonal.

ViralPress

26-ročná nevesta Shine Tamayo začala šípiť problém v momente, keď na svadobnú recepciu nedorazilo žiadne jedlo. Predsa len, keď musí človek nosiť plastové misky plné mastného jedla z najbližšieho fastfoodu, aby nasýtil svojich hostí, už mu v hlave musí blikať kontrolka. V snahe nepodliehať panike sa cez to pár zaláskovaných hrdličiek preniesol a išlo sa ďalej…

ViralPress

No potom prišiel najväčší šok večera, ktorý nenechal chladným žiadneho zo svadobčanov. Shine sa po boku svojho manžela Jhona pustila do rozkrajovania svadobnej torty, keď v tom zrazu… BUM!

Nie, nič nevybuchlo. Maximálne tak zbytky očakávania, že tento večer dopadne ako-tak k svetu a nevesta neskončí ako slzavé údolie krížené s kôpkou nešťastia. Ich torta bola totiž z polystyrénu. A tam už toho človek veľa nezachráni.

ViralPress

Zhrozenie, plač, nevesta vykrikujúca, že jej svadobná plánovačka zhovadila celú svadbu a napokon privolanie polície. Tak vrcholil deň, počas ktorého si mnohí želali, aby už skončil.

Polícia odviedla pofidérnu plánovačku na stanicu, kde prebehlo prešetrenie a výsluch. Svadobní hostia na čele s mladomanželmi boli totiž do špiku kosti presvedčení, že ide o obyčajnú podvodníčku, ktorá za vidinou obohatenia svojej osoby nehľadela na následky svojho činu.

ViralPress

Vyšetrovanie ešte stále prebieha a čo sa napokon so svadobnou plánovačkou stane, je v rukách polície. Jedno jej však treba nechať – kreativite sa medze nekladú a ona je toho bytostným príkladom.

Zdroj: mirror.co.uk
Titulná fotka: ViralPress

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komické prípady, keď sa ľudia rozhodli nemlčať navždy a na svadbe vyslovili svoje námietky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME