Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Prišlo to naňho rovno počas letu. Cestujúci dostal hroznú hnačku, lietadlo sa muselo otočiť a vrátiť

Pasažieri nakoniec opäť odleteli, no s osemhodinovým omeškaním.


Pri nástupe nikto netušil, že sa lietadlo po vzlietnutí otočí a bude sa musieť vrátiť naspäť. Nepríjemná situácia sa stala v americkej Atlante počas letu do Barcelony, keď jeden z pasažierov dostal strašnú hnačku, uvádza portál Vice.

Na sociálnu sieť Twitter niekto publikoval nahrávku, v ktorej pilot v komunikácii s riadiacou vežou rozpráva, že ide o biohazard. „Je to biohazard, máme tu cestujúceho, ktorý hnačkuje po celom lietadle, takže chcú, aby sme sa vrátili do Atlanty,“ rozpráva sa v nahrávke.

Let sa uskutočnil ešte 1. septembra a lietadlo sa muselo dve hodiny po vzlete otočiť a vrátiť naspäť do Atlanty. Celé priestory sa museli vyčistiť a do Barcelony opäť vyrazili o päť hodín neskôr.

„Naše tímy pracovali s čo najväčšou rýchlosťou a bezpečnosťou, aby dôkladne vyčistili lietadlo a dostali našich zákazníkov do ich konečnej destinácie. Úprimne sa ospravedlňujeme zákazníkom za meškanie a nepríjemnosti, ktoré postihli ich cestovné plány,“ informovala Delta.

Let napokon meškal až 8 hodín.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.