Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Problematické situácie, ktoré dôverne poznajú všetci ľaváci

Tvojim úhlavným nepriateľom sú ergonomické nožnice.


Ľaváci. Po svete ich pobehuje takmer 80 miliónov a ak sa k nim radíš aj ty sám, na lepšom mieste hádam byť ani nemôžeš. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali totiž dokopy niekoľko situácií, s ktorými sa stretávaš prakticky na dennej báze. A nebudeme si klamať, dvakrát príjemné teda nie sú.

1. Lakťová vojna

Každý má svoje obľúbené miesto. Niekto rád chodí do hôr, iný sa slní na pláži, ďalší nedá dopustiť na koncert pod širákom a všadeprítomný zápach neďalekej kadibudky. A ty? Ty miluješ pravý roh stola.

Doteraz máš v živej pamäti vražedný pohľad spolužiaka zo základnej školy, ktorý sa snažil narysovať priamku a vďaka zásahu tvojho lakťa sa z nej stala sínusoida. Nebol pekný. Naozaj nebol pekný.

© ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Mazanie papiera

Iné decká chceli mať doma jednorožca alebo zjesť toľko čokolády, až sa im bude valiť aj ušami. Ty si mal iné priority. Nič proti jednorožcom a čokoláde, ale keby si mohol mať jediné želanie, tak by si chcel mať pekný zošit. Bohužiaľ, dokiaľ vás v škole nútili písať bombičkovým perom, mal si smolu. Čokoľvek si napísal, za dve sekundy z toho bola jedna veľká machuľa.

© ArtCaveManiac / EMEFKA
Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

3. Numerická klávesnica

Numerická klávesnica je kapitola sama osebe. Jeden z tých vynálezov, ktoré sa sem v sprievode ružičkového kelu a napínacej plachty doplazili z najhorúcejších pekiel s jedným jediným poslaním – vytáčať ťa do nepríčetnosti.

Existujú klávesnice pre ľavákov, samozrejme, že áno, ale hľadať takto uspôsobený notebook je boj vopred prehratý a ty môžeš ísť tak maximálne plakať. Ale kto by nerád písal na štýl deoxyribonukleovej kyseliny, že?

© ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.