Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Nakupovanie oblečenia nebýva vždy zábava. Dokonca ani pre ženy. Najväčším kameňom úrazu celej tejto činnosti býva práve jeho skúšanie. Akonáhle sa ocitneš v skúšobnej kabínke, tak zväčša nastáva hneď niekoľko problémov. Určite si sa s niektorými z nich stretol už aj ty. 

Bojíš sa o svoje súkromie

Človek by očakával, že bude mať v skúšobných kabínkach trochu súkromia. Nie vždy to tak naozaj je. Buď máš problém zatiahnuť poriadne záves, ktorý oddeľuje tvoje polonahé telo od verejnosti, alebo sú dvierka kabínky natoľko rozgajdané, že by si sa mohol prezliekať rovno uprostred obchodu. Nehovoriac o tom, aké náročné býva v takýchto podmienkach skúšanie podprsenky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Donesieš si domov kúdole prachu

V niektorých skúšobných kabínkach máš pocit, že v nich neupratovali, odkedy tam stoja. V každom rohu je nejaký kúdol prachu, chumáč vlasov a ďalšie čudesné veci. Akonáhle sa vyzuješ, tak nevieš, kam stúpiť, lebo je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že si domov odnesieš niektorý z tých chumáčikov.

Artcavemaniac / EMEFKA

Balansuješ na jednej nohe

Ešte horšie než prípad, ktorý opisujeme vyššie, môže byť, keď tam nie je žiadna stolička. Vtedy okrem toho, že nevieš kam stúpiť, pri skúšaní (hlavne nohavíc) ešte aj balansuješ na jednej nohe. Často sú tie kabínky len nejaké pozliepané dosky, takže sa bojíš oprieť o jednu z jej stien, aby náhodou všetky nepopadali ako domino.

Artcavemaniac / EMEFKA

Uviazol si v oblečení

Stačí, že sa spotíš a oblečenie, ktoré si si bez problémov na seba obliekol, už nevieš vyzliecť. Zroluje sa ti niekde medzi lopatkami a ty v tej kabínke bezbranne stojíš, najradšej by si začal kričať: „POMOOOC,“ no musíš si pomôcť sám. Najväčším zážitkom býva moment, keď sa snažíš skúšať oblečenie, ktoré je zopnuté bezpečnostným čipom tak, že z neho vznikla zvieracia kazajka.

Artcavemaniac / EMEFKA

Rozprávaš sa s niekým cudzím

Každý to už aspoň raz v živote zažil. Ideš na nákupy s kamošom či kamoškou, vyberiete sa do kabínok a ani nevieš ako, bavíš sa s niekým cudzím. Prípadne sa ti stáva, že si nepamätáš, v ktorej kabínke máš svojho kamoša, a potom ľuďom obzeráš ponožky, lebo by si nerád vtrhol cudziemu do kabínky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Prehodnocuješ svoj vzhľad

Zrkadlá v skúšobných kabínkach sú jedna veľká záhada. Bolo by logické, ak by osvetlenie spolu so zrkadlami v kabínkach vytvárali v odraze obraz tvojho najlepšieho ja. Ale občas to tak naozaj nie je. Nie vždy je to tebou. Niekedy prídeš do kabínky a počas skúšania oblečenia musíš prehodnotiť svoj výzor, lebo to, čo vidíš v odraze, skrátka nemôžeš byť ty.

Artcavemaniac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť