Problémy, ktoré máme všetci pri skúšaní oblečenia v kabínkach

Nakupovanie nebýva vždy príjemné.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Nakupovanie oblečenia nebýva vždy zábava. Dokonca ani pre ženy. Najväčším kameňom úrazu celej tejto činnosti býva práve jeho skúšanie. Akonáhle sa ocitneš v skúšobnej kabínke, tak zväčša nastáva hneď niekoľko problémov. Určite si sa s niektorými z nich stretol už aj ty. 

Bojíš sa o svoje súkromie

Človek by očakával, že bude mať v skúšobných kabínkach trochu súkromia. Nie vždy to tak naozaj je. Buď máš problém zatiahnuť poriadne záves, ktorý oddeľuje tvoje polonahé telo od verejnosti, alebo sú dvierka kabínky natoľko rozgajdané, že by si sa mohol prezliekať rovno uprostred obchodu. Nehovoriac o tom, aké náročné býva v takýchto podmienkach skúšanie podprsenky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Donesieš si domov kúdole prachu

V niektorých skúšobných kabínkach máš pocit, že v nich neupratovali, odkedy tam stoja. V každom rohu je nejaký kúdol prachu, chumáč vlasov a ďalšie čudesné veci. Akonáhle sa vyzuješ, tak nevieš, kam stúpiť, lebo je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že si domov odnesieš niektorý z tých chumáčikov.

Artcavemaniac / EMEFKA

Balansuješ na jednej nohe

Ešte horšie než prípad, ktorý opisujeme vyššie, môže byť, keď tam nie je žiadna stolička. Vtedy okrem toho, že nevieš kam stúpiť, pri skúšaní (hlavne nohavíc) ešte aj balansuješ na jednej nohe. Často sú tie kabínky len nejaké pozliepané dosky, takže sa bojíš oprieť o jednu z jej stien, aby náhodou všetky nepopadali ako domino.

Artcavemaniac / EMEFKA

Uviazol si v oblečení

Stačí, že sa spotíš a oblečenie, ktoré si si bez problémov na seba obliekol, už nevieš vyzliecť. Zroluje sa ti niekde medzi lopatkami a ty v tej kabínke bezbranne stojíš, najradšej by si začal kričať: „POMOOOC,“ no musíš si pomôcť sám. Najväčším zážitkom býva moment, keď sa snažíš skúšať oblečenie, ktoré je zopnuté bezpečnostným čipom tak, že z neho vznikla zvieracia kazajka.

Artcavemaniac / EMEFKA

Rozprávaš sa s niekým cudzím

Každý to už aspoň raz v živote zažil. Ideš na nákupy s kamošom či kamoškou, vyberiete sa do kabínok a ani nevieš ako, bavíš sa s niekým cudzím. Prípadne sa ti stáva, že si nepamätáš, v ktorej kabínke máš svojho kamoša, a potom ľuďom obzeráš ponožky, lebo by si nerád vtrhol cudziemu do kabínky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Prehodnocuješ svoj vzhľad

Zrkadlá v skúšobných kabínkach sú jedna veľká záhada. Bolo by logické, ak by osvetlenie spolu so zrkadlami v kabínkach vytvárali v odraze obraz tvojho najlepšieho ja. Ale občas to tak naozaj nie je. Nie vždy je to tebou. Niekedy prídeš do kabínky a počas skúšania oblečenia musíš prehodnotiť svoj výzor, lebo to, čo vidíš v odraze, skrátka nemôžeš byť ty.

Artcavemaniac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
153
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 tragikomických obrázkov, ktoré sú dokonalou definíciou zlého dňa a smoly (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME