Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Nakupovanie oblečenia nebýva vždy zábava. Dokonca ani pre ženy. Najväčším kameňom úrazu celej tejto činnosti býva práve jeho skúšanie. Akonáhle sa ocitneš v skúšobnej kabínke, tak zväčša nastáva hneď niekoľko problémov. Určite si sa s niektorými z nich stretol už aj ty. 

Bojíš sa o svoje súkromie

Človek by očakával, že bude mať v skúšobných kabínkach trochu súkromia. Nie vždy to tak naozaj je. Buď máš problém zatiahnuť poriadne záves, ktorý oddeľuje tvoje polonahé telo od verejnosti, alebo sú dvierka kabínky natoľko rozgajdané, že by si sa mohol prezliekať rovno uprostred obchodu. Nehovoriac o tom, aké náročné býva v takýchto podmienkach skúšanie podprsenky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Donesieš si domov kúdole prachu

V niektorých skúšobných kabínkach máš pocit, že v nich neupratovali, odkedy tam stoja. V každom rohu je nejaký kúdol prachu, chumáč vlasov a ďalšie čudesné veci. Akonáhle sa vyzuješ, tak nevieš, kam stúpiť, lebo je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že si domov odnesieš niektorý z tých chumáčikov.

Artcavemaniac / EMEFKA

Balansuješ na jednej nohe

Ešte horšie než prípad, ktorý opisujeme vyššie, môže byť, keď tam nie je žiadna stolička. Vtedy okrem toho, že nevieš kam stúpiť, pri skúšaní (hlavne nohavíc) ešte aj balansuješ na jednej nohe. Často sú tie kabínky len nejaké pozliepané dosky, takže sa bojíš oprieť o jednu z jej stien, aby náhodou všetky nepopadali ako domino.

Artcavemaniac / EMEFKA

Uviazol si v oblečení

Stačí, že sa spotíš a oblečenie, ktoré si si bez problémov na seba obliekol, už nevieš vyzliecť. Zroluje sa ti niekde medzi lopatkami a ty v tej kabínke bezbranne stojíš, najradšej by si začal kričať: „POMOOOC,“ no musíš si pomôcť sám. Najväčším zážitkom býva moment, keď sa snažíš skúšať oblečenie, ktoré je zopnuté bezpečnostným čipom tak, že z neho vznikla zvieracia kazajka.

Artcavemaniac / EMEFKA

Rozprávaš sa s niekým cudzím

Každý to už aspoň raz v živote zažil. Ideš na nákupy s kamošom či kamoškou, vyberiete sa do kabínok a ani nevieš ako, bavíš sa s niekým cudzím. Prípadne sa ti stáva, že si nepamätáš, v ktorej kabínke máš svojho kamoša, a potom ľuďom obzeráš ponožky, lebo by si nerád vtrhol cudziemu do kabínky.

Artcavemaniac / EMEFKA

Prehodnocuješ svoj vzhľad

Zrkadlá v skúšobných kabínkach sú jedna veľká záhada. Bolo by logické, ak by osvetlenie spolu so zrkadlami v kabínkach vytvárali v odraze obraz tvojho najlepšieho ja. Ale občas to tak naozaj nie je. Nie vždy je to tebou. Niekedy prídeš do kabínky a počas skúšania oblečenia musíš prehodnotiť svoj výzor, lebo to, čo vidíš v odraze, skrátka nemôžeš byť ty.

Artcavemaniac / EMEFKA

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.