Problémy pekných dievčat

Že krásavice majú o skvelý život postarané? Ani omylom!

„Čo už len môžu mať tie za problém?!“ povedal si teraz v duchu každý z vás. No verte mi, že život s krásou nie je jednoduchý. Hoc sa vraví, že takýto ľudia to majú omnoho jednoduchšie, nie je to tak celkom pravda. Prečítajte si a posúďte sami.

Pekný = hlúpy

Presne tak. Nejeden človek si povie: „No ak je pekná, určite rozumu nepobrala“. Áno, samozrejme. „Rovnováha musí byť, sprostá budeš,“ povedal si Boh, keď pridal krásu do vienka.

giphy.com (http://gph.is/13FqJnT)

Je so mnou len pre vzhľad alebo mu na mne naozaj záleží?

Neistota vo vzťahu je taktiež bežným problémom krásavíc. Nakoľko je dnes povrchnosť celkom bežnou vecou, ťažko rozoznať zámer od úprimného citu. S týmto to ľahké naozaj nemajú, nezávidím.

giphy.com (http://gph.is/2bjlyq9)

Žiarlivosť

Či už je to zo strany kamarátok alebo partnera, nie je to nič príjemné. Veď komu by sa predsa páčilo, ak ťa kamarátka nezavolá s partiou von, pretože je tam ten chlapec, ktorý sa jej tak páči, no bojí sa, že predstavuješ konkurenciu. Alebo kto je rád, keď ho partner nepustí na zábavu, lebo mu vadia pohľady chlípnikov? Nezostáva nič iné ako pokrčiť ramenami a pokorne si vzdychnúť nad svojím životom.

Dnes sivou myškou? Tak určiteeee…

Tvoje introvertné ja kričí a navlečieš sa do veľkého, tmavého svetra. Dnes vynikať jednoducho nebudeš! Uhm, smola. Kuklu so sebou nemáš?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-business-businessman-close-up-428339/)

Neúprimné priateľstvá

Áno, ak si pekný, každý chce byť s tebou kamarát. No pozor, nie vždy to je úprimné. Ľudia väčšinou žijú v predstave, že okolo pekných ľudí je viac príležitostí a preto sa snažia takýchto ľudí držať čo najviac. No hneď ako sa dostanú tam, kde chceli, zostávate pre nich rovnako nezaujímaví ako boli oni pred tým. Takže zbohom, priateľu, bol si mi verným sluhom.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-s-hand-in-shallow-focus-and-grayscale-photography-167964/)

Pohľady obťažujú

Tak a teraz o pohľadoch osobne. Áno, možno to bolo chvíľu lichotivé, no niekedy naozaj nemáš náladu byť neustále prebodávaná pohľadmi a úsmevmi chlapov ešte aj na ulici. Prosím, dosť!

giphy.com (http://gph.is/1WgaxEu)

Komplimenty sú už otravné

Dobre, toto znie trochu nevďačne… V skutočnosti je to od vás veľmi milé a iste si to krásne dámy vážia. No keď počuje stýkrát tú istú frázu behom dvoch týždňov, jej povinne milý ďakovný úsmev sa mení na salto očí smerom vzad. Neslušné, no úprimné.

giphy.com (http://gph.is/1bngnQi)

Predsudky

Je pekná? Tak v tom prípade je určite namyslená, tie prsia má určite umelé, tá pekná pleť, to sú tony mejkapu a 100% má bohatých rodičov, ktorí jej toto všetko zaplatili. Nuž, predsudky sú, boli a aj budú. Čo dodať…

Terč ohovárania

Ľudia sú veľmi závistlivé tvory a spravia čokoľvek preto, aby zdehonestovali vašu „dokonalosť“. Nepravdivé reči a klebety o vašej osobe patria, žiaľ, k tomu. Žiť s pocitom, že nikdy neviete kedy bude váš výzor pre niekoho problém musí byť naozaj veľmi nepríjemné.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/bench-black-and-white-city-facial-expression-426710/)

Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
29
Grr
Fuuj Fuuj
34
Fuuj
Fňuk Fňuk
711
Fňuk
Jeej Jeej
108
Jeej
Uups Uups
47
Uups
Haha Haha
61
Haha
Woow Woow
26
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

  1. A čo tak… nadhodnotenie seba samej? Ja s tým a tým nie, on ma istotne chce len pre krásu a ja mám na lepšieho. Áno, na stádo mačiek v 40tke. A mnohokrát si myslia o sebe aké sú krásne aj ženy, o ktoré by som neoprel ani bicykel, a keď sa im prihovorí im rovný chlap otočia oči, lebo oni si samé sebe pripadajú ako modelka.

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Reality šou časov minulých, na ktorých sme vyrastali

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME