Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

„Čo už len môžu mať tie za problém?!“ povedal si teraz v duchu každý z vás. No verte mi, že život s krásou nie je jednoduchý. Hoc sa vraví, že takýto ľudia to majú omnoho jednoduchšie, nie je to tak celkom pravda. Prečítajte si a posúďte sami.

Pekný = hlúpy

Presne tak. Nejeden človek si povie: „No ak je pekná, určite rozumu nepobrala“. Áno, samozrejme. „Rovnováha musí byť, sprostá budeš,“ povedal si Boh, keď pridal krásu do vienka.

giphy.com (http://gph.is/13FqJnT)

Je so mnou len pre vzhľad alebo mu na mne naozaj záleží?

Neistota vo vzťahu je taktiež bežným problémom krásavíc. Nakoľko je dnes povrchnosť celkom bežnou vecou, ťažko rozoznať zámer od úprimného citu. S týmto to ľahké naozaj nemajú, nezávidím.

giphy.com (http://gph.is/2bjlyq9)

Žiarlivosť

Či už je to zo strany kamarátok alebo partnera, nie je to nič príjemné. Veď komu by sa predsa páčilo, ak ťa kamarátka nezavolá s partiou von, pretože je tam ten chlapec, ktorý sa jej tak páči, no bojí sa, že predstavuješ konkurenciu. Alebo kto je rád, keď ho partner nepustí na zábavu, lebo mu vadia pohľady chlípnikov? Nezostáva nič iné ako pokrčiť ramenami a pokorne si vzdychnúť nad svojím životom.

Dnes sivou myškou? Tak určiteeee…

Tvoje introvertné ja kričí a navlečieš sa do veľkého, tmavého svetra. Dnes vynikať jednoducho nebudeš! Uhm, smola. Kuklu so sebou nemáš?

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adult-business-businessman-close-up-428339/)

Neúprimné priateľstvá

Áno, ak si pekný, každý chce byť s tebou kamarát. No pozor, nie vždy to je úprimné. Ľudia väčšinou žijú v predstave, že okolo pekných ľudí je viac príležitostí a preto sa snažia takýchto ľudí držať čo najviac. No hneď ako sa dostanú tam, kde chceli, zostávate pre nich rovnako nezaujímaví ako boli oni pred tým. Takže zbohom, priateľu, bol si mi verným sluhom.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/man-s-hand-in-shallow-focus-and-grayscale-photography-167964/)

Pohľady obťažujú

Tak a teraz o pohľadoch osobne. Áno, možno to bolo chvíľu lichotivé, no niekedy naozaj nemáš náladu byť neustále prebodávaná pohľadmi a úsmevmi chlapov ešte aj na ulici. Prosím, dosť!

giphy.com (http://gph.is/1WgaxEu)

Komplimenty sú už otravné

Dobre, toto znie trochu nevďačne… V skutočnosti je to od vás veľmi milé a iste si to krásne dámy vážia. No keď počuje stýkrát tú istú frázu behom dvoch týždňov, jej povinne milý ďakovný úsmev sa mení na salto očí smerom vzad. Neslušné, no úprimné.

giphy.com (http://gph.is/1bngnQi)

Predsudky

Je pekná? Tak v tom prípade je určite namyslená, tie prsia má určite umelé, tá pekná pleť, to sú tony mejkapu a 100% má bohatých rodičov, ktorí jej toto všetko zaplatili. Nuž, predsudky sú, boli a aj budú. Čo dodať…

Terč ohovárania

Ľudia sú veľmi závistlivé tvory a spravia čokoľvek preto, aby zdehonestovali vašu „dokonalosť“. Nepravdivé reči a klebety o vašej osobe patria, žiaľ, k tomu. Žiť s pocitom, že nikdy neviete kedy bude váš výzor pre niekoho problém musí byť naozaj veľmi nepríjemné.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/bench-black-and-white-city-facial-expression-426710/)

Titulná fotka: pexels.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť