Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Každý chce to, čo nemá, a sťažuje sa na to, čo má. Výnimkou, samozrejme, nie sú ani prsia, ich veľkosť či tvar. Preto sa dnes spoločne posťažujeme na všetky tie drobné problémy, ktoré so sebou prinášajú tie malé. O ilustrácie, ktoré trefne dopĺňajú text, sa postaral náš šikovný ilustrátor. 

1. V poslednej dobe sú veľkým trendom nalepovacie podprsenky. Skôr by sa ale mali volať „nalepovacie podprsenky, ktoré sa nalepia, len keď máte trojky“. Omnoho bezpečnejšie je ísť bez podprsenky ako riskovať, že jedna z tých zvláštnych srandičiek skĺzne tam, kam nemá.

2. Tričká s véčkovým výstrihom sú úžasné. Menej úžasné je to, že ich nemáš čím vyplniť. Žijeme ale v dvadsiatom prvom storočí plnom emancipovaných žien, ktoré môžu nosiť, čo len chcú. Aj vtedy, keď v tom vyzerajú ako škôlkarky. Takže si ich z času na čas dáš a vystavíš to svoje nič na obdiv širokej verejnosti.

3. Niekedy sa prežerieš až do prasknutia. Tak, že tvoje nohavice už viac nezvládajú držať všetko pokope a tvoj faldík začína pomaly, ale iste vcucávať gombík do svojich útrob. V snahe zachrániť ho pred výstrelom do stratosféry a nepripraviť niekoho o zrak ho povolíš. Vtedy sa všetko vyvalí von a ty zisťuješ, že tvoje brucho vyčnieva viac ako to hore. A vyzerá to fakt naprd.

4. Keďže papáš ako prasiatko, stane sa, že ti nejaké jedlo spadne do výstrihu. Ty však nemáš funkčné záchytné prvky ako slečny s bujarými vnadami, a tak tvoje omrvinky končia niekde v oblasti pupka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Zicherky sú tvoj najlepší kamoš. Inak by si asi chodila nahá alebo výhradne v rolákoch, keďže ti je každý výstrih takmer po kolená.

6. „Váž si to, že nemáš prsia. Ani nevieš, koľko starostí s nimi je.“ Ak si nepočula túto vetu miliónkrát, tak hádam ani raz. Z úst kamarátok, ktoré by svojím poprsím mohli pokojne skoliť slona alebo ho použiť ako vankúš.

Z úst kamarátok, ktoré svojím šatníkom dávajú veľmi jasne najavo, aké spokojné sú s tým, že majú takéto starosti. Z úst kamarátok, ktoré sa musia hrať na chuderky a tváriť sa, že veľké prsia znamenajú len bolesť chrbta a oplzlé pohľady.

7. Pritom si sa ani nijako nesťažovala. Len si jednoducho podotkla, že sú určité typy oblečenia, ktoré tvojmu neexistujúcemu dekoltu veľmi nelichotia.

8. Odstávajúce košíčky na podprsenke sú tvojím každodenným chlebom. Ale úprimne, ani sa im nečuduješ. Keď sa niečo polkruhového tvaru snaží obopnúť pristávaciu dráhu, je logické, že nastane nejaká logistická chyba. To však neznamená, že si to zakaždým nevyslúži tvoj zúfalý hlboký povzdych.

ArtCaveManiac / EMEFKA

9. Štípance od komárov, lentilky pod kobercom, pristávacia plošina… koľko ľudí, toľko chutí a toľko „vtipných“ prezývok pre tvoje miniatúrne prsíčka. Niekedy sa na tom zasmeješ spolu s nimi, ale vo väčšine prípadov ti to príde ľúto. Keby oni vedeli, koľko času tráviš premýšľaním o tom, aké sú príšerné, možno by sa v budúcnosti zdržali komentára.

10. Každý módny návrhár by mal pred vstupom do svojho pracovného života podstúpiť rýchlokurz ľudskej anatómie. Nehovoríme, že všetci vyzeráme rovnako, že sme boli vytvorení podľa určitej šablóny a že neexistujú štíhle ženy s veľkými prsami… ale naozaj majú pocit, že ich je toľko?

Toľko, že v každých šatách veľkosti XS musí byť vo vrchnej polovici priestor pre dve šteniatka, plážovú loptu a trinásť balení servítok?! Načo toľko extra miesta a zbytočnej látky? Väčšina žien tejto veľkosti ho aj tak nemá čím naplniť.

11. Predkláňanie vo voľnom tričku? Nie. Proste nie. A vlastne, predkláňanie v akomkoľvek inom tričku tiež. Teda pokiaľ nechceš všetkým naokolo dopriať pohľad pomaly až do žalúdka.

12. Podprsenky bez ramienok sú… no mierne povedané, veľmi riskantný biznis. Ak náhodou aj nájdeš takú, čo drží na mieste silou vôle a silikónových nálepiek, tak túto schopnosť stráca v momente, keď zdvihneš ruky nad hlavu. Všetky predmety umiestnené na vysokých policiach sa teda razom stávajú podnetom na spoločenskú samovraždu alebo v preklade, na kozy na kolenách.

ArtCaveManiac / EMEFKA

13. Baby s krivkami nezabudnú poznamenať, aké to máš skvelé, že môžeš nosiť podprsenky od výmyslu sveta. Ony si vraj takýto luxus dopriať nedokážu, lebo všetko, čo predávajú v ich veľkosti, vyzerá ako plachta po babke s kosticami. Ty máš na to celé však iný názor.

14. Hoci môžeš nosiť podprsenky od výmyslu sveta (odhliadnuc od toho, že ti polovica nesedí, lebo bod číslo jedna), tak nenosíš. Prídeš do obchodu, vidíš krásnu čipkovanú podprsenku… a potom zistíš, že za ten štvorcový centimeter látky pýtajú päťdesiat eur. Päťdesiat eur! No to si radšej tie štípance od komárov prelepíš leukoplastom a bude.

15. Alebo môžeš chodiť bez podprsenky. Vzhľadom na tvoju mužnú hruď to vôbec nepôsobí vulgárne. Teda až do momentu, kým ti nezačne byť zima.

16. Internet je plný receptov a trikov, ako dodať svojim prednostiam nejaký ten objem. Lenže všetky spočívajú v tone kontúrovania, vrstvenia podprseniek alebo potieraní sa nejakými čarovnými bylinkovými odvarmi. A to ty robiť nebudeš. Je jedna vec dokresliť si tvár… ale dokresliť si prsia?!

ArtCaveManiac / EMEFKA

17. Ak si si doteraz nepripadala kompletne ako žehliaca doska, tak sú dva zaručené spôsoby, ako sa k tomu dopracovať. Športová podprsenka a ležanie na chrbte. Športová podprsenka ti vytlačí bradavky cez chrbát. Ležanie na chrbte ťa zarovná s posteľou. No čo, povedzte nám, čo môže byť lepšie?

18. Plavky sú kapitola sama osebe. Jedna vypchávka sa v práčke pokrčí a ty ju potom musíš hodinu narovnávať, druhá sa zgrcne, tretia niekde v bubne práčky záhadne vysublimuje. A hlavne – všetky schnú tristo hodín, takže na dovolenku musíš brať minimálne troje.

19. A na záver – naučiť sa ich ľúbiť alebo minimálne akceptovať je boj. Boj, ktorý si ešte stále nevyhrala. Ani nevieš, či to víťazstvo jedného dňa vôbec príde. Ale snažíš sa… a, koniec-koncov, medzičasom môžeš aspoň spať na bruchu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.