Problémy žien, ktoré muži nikdy nepochopia a ženy by boli radšej bez nich

Naozaj by sme si to niekedy radšej vymenili. Nielen počas menštruácie.

Zdroj: freestocks.org, Pexels

O ženách sa hovorí, že sú občas príliš komplikované. Niet sa potom čomu čudovať, že aj ich život je niekedy komplikovaný. V živote ženy sa vyskytujú problémy, ktoré muži nemajú, lebo potrebujú o tretinu menej tých vecí, ktoré práve tie problémy spôsobujú.

Samozrejme, určite sa niečo podobné nájde aj u mužov, ale jednoducho, silonky nenosíte, preto neviete, aký je problém si ich vybrať. Páni môžu byť radi, že sa s týmito, pre nich možno banálnymi, problémami nemusia stýkať.

Vybrať správny odtieň siloniek

Muži možno nechápu, načo sú všetky tie čísla pri podprsenkách, ale to ešte nevideli, ako sa označujú silonky. Kombinácia výšky, váhy, potom ešte pridáme farbu a hrúbku, ktorá je označená škálou od 15 do 300, a vyberaj si. Vybrať správny šmirgeľ je jednoduchšie ako správnu veľkosť a farbu siloniek. Ten sa označuje len jedným číslom.

Potom ťa tie silonky tlačia

Ten, kto vymyslel silonky, asi prišiel z horúce pekla! Existujú také, ktoré naozaj netlačia a nebudú sa ti silnou gumičkou na vrchu snažiť rozrezať telo na dve polovice?

Vyskúšaj si rúž, ktorý sa ti hodí

Viacero žien má rado zvýraznené pery. Nájdu sa odtiene od svetlej marhuľovej, až po tmavú bordovú. Skúšať si rúž je však poriadny risk. Ak nakupuješ v drogérii, môžeš čakať, že chytíš nejaký herpes, a ak ti ho aj aplikuje slečna v špecializovanej predajni, aj tak si nemôžeš byť istá.

V tom osvetlení totiž všetko vyzerá, že ti sedí. Aj ten, asi tak o tri odtiene tmavší make-up. Takto zbytočne vyhadzujeme peniaze na kozmetiku, o ktorej po príchode domov zisťujeme, že sa nám nehodí.

Septian simon, Unsplash

Perfektné nohavičky neexistujú

Samozrejme, že musíme rozmýšľať aj nad tým, aké spodné prádlo si dávame pod oblečenie. Gumička sa ti zareže do toho „krv a mlieko“, a potom môžeš zabudnúť, že si dáš niečo obtiahnuté. Najpohodlnejšie nohavičky sú zásadne tie infantilné s mačičkami. Tie si však nemôžeš dať pod biele, jemne presvitajúce šaty.

Prsia sú samostatná kategória

Buď ti vypadávajú z podprsenky, ideálne tak, že si to nevšimneš. Alebo ti zrazu rozopínajú košeľu, lebo sa počas tvojho menštruovania rozhodli zväčšiť. V lete si musíš pod nimi zase utierať pot… áno, mať prsia je zábava. 

Pohodlná podprsenka je len jedna jediná

Od momentu, keď ju kúpiš, ju nosíš až dovtedy, dokým sa ti priamo na tele nerozpadne. Potom nasleduje veľký smútok. Každá žena to pozná. Dá si ju oprať a zrazu zistí, že má v skrini ďalších 5 podprseniek, no ani jedna nie je taká pohodlná. Ony sa v tom obchode zdajú všetky pohodlné, no vyfarbia sa až potom!

Všetky pekné veci sú nezlučiteľné s komfortom

Najprv bola vymyslená fráza, že pre krásu sa trpí, a až potom sa začali vymýšľať všetky tie body, overaly a podobné veci. Väčšina čipkovaných sexy vecí je fajn, keď ich máš na sebe akurát tak hodinu. Ak je to dlhšie, nie je to zlučiteľné s komfortným životom. Rovnako ako nosenie body, keď ideš na pivo alebo na žúrku.

Alena Shekhovtcova, Pexels

Používanie verejnej toalety by mala byť súťažná disciplína

Cikanie „na lyžiara“ nie je také úplne jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Môžeš robiť denne drepy, no v tomto momente zisťuješ, čo je naozajstná skúška tvojich svalov. Nehovoriac o cikaní na festivaloch. A ešte, keď máš svoje dni – tomu sa hovorí toaletný multitasking level 2000.

Robenie si očnej linky

Chalani povedia, že sa nemáme maľovať a máme po probléme. Tak určite. Každá z nás to pozná, spraví si na jednom oku dokonalú linku. Super! Poďme na druhé. Takmer dokonalá. Už len tuto tento kúštik dorobím, aby bola ako tá prvá. Sakra! Dávaš to dole… o polhodinu už nemáš kožu, čo to furt naprávaš, alebo si sa dostala do toho extrému, že vyzeráš ako Amy Winehouse.

Amy Winehouse GIF - Find & Share on GIPHY

Chlpy, ktoré musíme odstraňovať

Jasné, nemusíme. Potom sa ale nemáme čudovať, keď budeme označované za feministky a iné stvorenia. Holenie nôh, podpazušia a takmer celého tela. Tmavovlásky si to ešte užívajú aj s chĺpkami nad perou. Áno, sú tam! A muži to nevedia práve preto, lebo si ich odstraňujeme. 

Billie, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o intímne momenty, ktoré zdieľali s totálne cudzími ľuďmi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME