Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Problémy zo života tmavovlások, ktoré ostatní nemajú šancu pochopiť

Blondíny nepochopia.


Ako sa hovorí, vlasy sú koruna krásy. Ženy si na tejto korune dávajú obzvlášť záležať. Ako to už býva zvykom, vždy je niekto nespokojný s tým, čo má a najradšej by mal presný opak. Napríklad tmavovlásky by možno boli rady blond, tie, čo majú rovné vlasy, ich chcú vlnité a opačne.

U tmavovlások to je možno spôsobené aj problémami, ktoré sú s ich tmavou hrivou spojené. Niektoré z týchto problémov blondíny nikdy nemuseli riešiť. 

Každý vie iba o tvojich vlasoch, že sú všade

Aj blondíny mávajú vlasy v odtoku, ale tie nik medzi tými tvojimi tmavými chumáčmi vlasov nevidí. Okrem toho, že sú vlasy brunetky zjavne viditeľné kvôli farbe, zväčša bývajú aj hrubšie. Takže ich je vidieť všade. Na umývadle, v spomínanom odtoku, na stole a aj na tvojom bielom tričku. Všetci ťa automaticky obviňujú, že sú tvoje vlasy všade, lebo vlasy ostatných ľudí takmer nie je vidieť.

Shutterstock

Depilácia chĺpkov je pre teba nevyhnutná vec

Podľa toho, akú máš farbu vlasov, máš zvyčajne aj farbu ochlpenia. Dámy so svetlými vlasmi majú tú výhodu, že im ich ochlpenie takmer nie je vidieť. Sú aj také šťastné ženy, ktoré si neholia nohy, lebo ich chĺpky sú takmer neviditeľné. To si nemôžu povedať brunetky, lebo ich chlpy sú viditeľné tri sekundy po tom, ako si ich oholili.

Okrem toho, že na teba vykúkajú malé čierne bodky na nohách, si pravdepodobne musíš dávať do poriadku aj svoj „knírek“. Áno, chĺpky nad perou sú reálna vec, a preto ich nie je vidieť, lebo si ich každý týždeň odstraňujeme. Máme síce výrazné obočie, no okrem toho niektoré z nás aj dosť viditeľné chĺpky aj na tvári.

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

Suchý šampón je skvelý vynález, no nie pre teba

Okrem toho, že, samozrejme, na tmavých vlasoch ihneď poznať, že sú mastné, tak na nich aj poznať zásah suchého šampónu. Áno, existuje aj taký na tmavé vlasy, ale haló, vždy to bude vidieť. 

Shutterstock

Farbenie vlasov málokedy vyjde podľa tvojich predstáv

Všetky tie trendy, ako napríklad červené, sivé a akékoľvek farebné vlasy, boli niečo veľmi ťažko dosiahnuteľné v tvojom živote. Niektorým slečnám stačilo na svoje vlasy dať nejaký farebný šampón a mali ozvláštnený účes.

Ty si musíš najprv svoje vlasy odfarbiť, aby sa na ne vôbec niečo chytilo, následne vyzeráš ako ošťatá slama a tvoje vlasy doslova trpia. Nikdy to nebolo také jednoduché, ako sa možno na prvý pohľad zdalo.

Nikdy nevidieť tvoj krásny zapletený účes

Môžeš si nájsť super originálne účesy na internete, urobiť ich na svojich vlasoch, ale nebude ich vidieť. Teda bude, keď sa ti niekto priblíži do polmetrovej vzdialenosti k vlasom. Vždy takéto účesy najviac vynikli na vlasoch, ktoré sú svetlejších odtieňov.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť