„Profesionálny trúchliaci“, ktorý ponúka služby smútiacim rodinám je hitom internetu

Tento chlapík vraj nemá za finančnú odmenu problém predviesť na pohrebe čokoľvek

Zdroj: (In the Pic - Deputy President Kgalema Motlanthe throws flowers as he bids farewell to the Late Former Chief Justic Pius Langa) President Jacob Zuma delivered the Eulogy at the official Funeral service for the late Former Chief Justice Pius Langa held at the Durban City Hall in the KwaZulu Natal Province. The funeral service was attended by several dignitaries including Ministers, Deputy Ministers, members of the judiciary, MEC's, Mayors and hundreds of mourners who packed the City Hall. 03/08/2013, Elmond Jiyane, GCIS Photo Studio

Pohreby patria zaručene medzi tie najsmutnejšie zážitky v našich životoch. Sme zvyknutí na početné množstvo smútiacej rodiny a samozrejme aj na plač. Čo však, ak zomrelý nepatril medzi obľúbencov a hrozí, že jeho pohreb by mal prebehnúť bez akýchkoľvek emócií? Vyzerá to tak, že tento chlapík z Bahám prišiel s riešením ako z tejto smutnej udalosti spraviť biznis.

Sylvester Ricardo Moss / facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155729499489539&set=pcb.10155729499564539&type=3&theater)

Na facebooku sa totižto objavil status, v ktorom Sylvester Ricardo Moss ponúka svoje služby profesionálneho trúchliaceho. Sylvester v ňom uvádza, aké služby sú zákazníkom k dispozícii a ako správny podnikavec ku každej činnosti svedomito priradil cenník, ktorý sa – ako inak, odvíja od intenzity plaču a jeho celkového výstupu. Nezabudol tiež pripojiť ani svoje exkluzívne plačúce fotky (snáď by ľudia nemali kupovať mačku vo vreci?!).

Sylvester Ricardo Moss / facebook.com (https://www.facebook.com/Pastor.Sylvester.Moss.Sr/posts/10155729499564539)

Pri písaní tohto statusu však náš profesionál určite netušil, aký ošiaľ ním vyvolá. Jeho príspevok má ku dnešnému dňu takmer 150,000 zdieľaní a ďaleko od tohto čísla nie sú ani komentáre. Jednoducho – viral jak hovado.
Vyzerá to však tak, že tí, ktorí si jeho slová zobrali až príliš k srdcu, nesprávne pochopili, že celý tento post nie je nič iné ako sarkastický vtip, ktorý však zašiel príliš ďaleko. Či už je to naozaj tak alebo sa po spŕške negatívnych komentárov snažil Sylvester nakoniec z celého biznisu vycúvať, necháme už na každom z vás. Ako milovníci čierneho humoru však musíme oceniť, že v prípade vtipu mu tento žartík vyšiel dokonale.

Titulná fotkaflickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
45
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Perfektné darčeky, ktoré by ti nikdy nenapadlo, že by si mohol dostať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME