Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Mnoho ľudí si na konci roka dáva rôzne predsavzatia. Nájdu sa medzi nimi aj také, v ktorých sa človek zaprisahá, že bude jesť menej mäsa alebo ho dokonca prestane jesť úplne. To však pre nejakého dovtedy zarytého mäsožravca nemôže byť úplne jednoduché.

Veľmi rýchlo sa môže stať, že ti začnú mäsové výrobky chýbať, čo ti môže prekážať v dosiahnutí tvojho cieľa. Profesor z univerzity v Oxforde sa preto rozhodol vytvoriť pomôcku, ktorá pomôže ľuďom splniť svoje predsavzatia. 

Nevšedná náplasť, ktorá ti má pomôcť

Tak, ako sa dávajú rôzne náplasti ľuďom, ktorí si potrebujú odvyknúť od nikotínu, sa rozhodol dať profesor ľuďom odvykajúcim od mäsa jedinečnú náplasť. Takú, ktorá má na sebe dva prekrížené plátky slaninky. Ako má náplasť človeku pomôcť?

Pri jedení rôznych vegánskych alebo vegetariánskych pokrmov si náplasť umiestniš niekde na svoje telo. Náplasť ti má pomôcť tým, že sa z nej uvoľňuje vôňa slaniny. Ty následne pri jedení zeleniny budeš cítiť vôňu slaninky, čo ti má pomôcť v tom, aby ti toto jedlo chutilo viac.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Profesor chce ľuďom pomôcť s ich predsavzatiami

Čo sa týka novoročných predsavzatí, ľudia majú tendenciu držať sa ich počas prvých pár týždňov nového roka. Až 80 % ľudí sa však vzdá svojich cieľov v polovici februára. Aby profesor pomohol ľuďom udržiavať svoje predsavzatia týkajúce sa nového životného štýlu, vytvoril túto slaninovú náplasť.

Profimedia.sk

Čo myslíš, pomohla by ti podobná náplasť? Vôňa slaninky z náplasti by mohla spôsobiť, že bude tvoja vôľa ešte viac pokúšaná. O tom, či náplasť naozaj funguje, sa pán profesor nepochválil. Zjavne bude musieť počkať do ďalšieho roka, kým si všetci dajú znova predsavzatia, že prestanú jesť mäso.

Zdroj: Profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť