Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.5.2024
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Mnoho ľudí si na konci roka dáva rôzne predsavzatia. Nájdu sa medzi nimi aj také, v ktorých sa človek zaprisahá, že bude jesť menej mäsa alebo ho dokonca prestane jesť úplne. To však pre nejakého dovtedy zarytého mäsožravca nemôže byť úplne jednoduché.

Veľmi rýchlo sa môže stať, že ti začnú mäsové výrobky chýbať, čo ti môže prekážať v dosiahnutí tvojho cieľa. Profesor z univerzity v Oxforde sa preto rozhodol vytvoriť pomôcku, ktorá pomôže ľuďom splniť svoje predsavzatia. 

Nevšedná náplasť, ktorá ti má pomôcť

Tak, ako sa dávajú rôzne náplasti ľuďom, ktorí si potrebujú odvyknúť od nikotínu, sa rozhodol dať profesor ľuďom odvykajúcim od mäsa jedinečnú náplasť. Takú, ktorá má na sebe dva prekrížené plátky slaninky. Ako má náplasť človeku pomôcť?

Pri jedení rôznych vegánskych alebo vegetariánskych pokrmov si náplasť umiestniš niekde na svoje telo. Náplasť ti má pomôcť tým, že sa z nej uvoľňuje vôňa slaniny. Ty následne pri jedení zeleniny budeš cítiť vôňu slaninky, čo ti má pomôcť v tom, aby ti toto jedlo chutilo viac.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Profesor chce ľuďom pomôcť s ich predsavzatiami

Čo sa týka novoročných predsavzatí, ľudia majú tendenciu držať sa ich počas prvých pár týždňov nového roka. Až 80 % ľudí sa však vzdá svojich cieľov v polovici februára. Aby profesor pomohol ľuďom udržiavať svoje predsavzatia týkajúce sa nového životného štýlu, vytvoril túto slaninovú náplasť.

Profimedia.sk

Čo myslíš, pomohla by ti podobná náplasť? Vôňa slaninky z náplasti by mohla spôsobiť, že bude tvoja vôľa ešte viac pokúšaná. O tom, či náplasť naozaj funguje, sa pán profesor nepochválil. Zjavne bude musieť počkať do ďalšieho roka, kým si všetci dajú znova predsavzatia, že prestanú jesť mäso.

Zdroj: Profimedia.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.