Profesor vytvoril náplasť, ktorá ti má pomôcť stať sa vegánom

A niekde v labáku sa zbytočne snažia vytvoriť mäso…

Zdroj: Profimedia.sk

Mnoho ľudí si na konci roka dáva rôzne predsavzatia. Nájdu sa medzi nimi aj také, v ktorých sa človek zaprisahá, že bude jesť menej mäsa alebo ho dokonca prestane jesť úplne. To však pre nejakého dovtedy zarytého mäsožravca nemôže byť úplne jednoduché.

Veľmi rýchlo sa môže stať, že ti začnú mäsové výrobky chýbať, čo ti môže prekážať v dosiahnutí tvojho cieľa. Profesor z univerzity v Oxforde sa preto rozhodol vytvoriť pomôcku, ktorá pomôže ľuďom splniť svoje predsavzatia. 

Nevšedná náplasť, ktorá ti má pomôcť

Tak, ako sa dávajú rôzne náplasti ľuďom, ktorí si potrebujú odvyknúť od nikotínu, sa rozhodol dať profesor ľuďom odvykajúcim od mäsa jedinečnú náplasť. Takú, ktorá má na sebe dva prekrížené plátky slaninky. Ako má náplasť človeku pomôcť?

Pri jedení rôznych vegánskych alebo vegetariánskych pokrmov si náplasť umiestniš niekde na svoje telo. Náplasť ti má pomôcť tým, že sa z nej uvoľňuje vôňa slaniny. Ty následne pri jedení zeleniny budeš cítiť vôňu slaninky, čo ti má pomôcť v tom, aby ti toto jedlo chutilo viac.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Profesor chce ľuďom pomôcť s ich predsavzatiami

Čo sa týka novoročných predsavzatí, ľudia majú tendenciu držať sa ich počas prvých pár týždňov nového roka. Až 80 % ľudí sa však vzdá svojich cieľov v polovici februára. Aby profesor pomohol ľuďom udržiavať svoje predsavzatia týkajúce sa nového životného štýlu, vytvoril túto slaninovú náplasť.

Profimedia.sk

Čo myslíš, pomohla by ti podobná náplasť? Vôňa slaninky z náplasti by mohla spôsobiť, že bude tvoja vôľa ešte viac pokúšaná. O tom, či náplasť naozaj funguje, sa pán profesor nepochválil. Zjavne bude musieť počkať do ďalšieho roka, kým si všetci dajú znova predsavzatia, že prestanú jesť mäso.

Zdroj: Profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 najzaujímavejších obrázkov, aké dnes budeš mať možnosť vidieť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME