Prosby fanúšikov boli vypočuté. Legendárny sitcom Frasier sa vráti v nových častiach

Obľúbený komediálny seriál získal výraznú popularitu aj na Slovensku.

Zdroj: moviestillsdb.com/NBC

Výborný sitcom Frasier si si niekoľkokrát mohol pozrieť aj na našich televíznych obrazovkách. Seriál sa aj v našich končinách stretol s úspechom a našiel si veľa fanúšikov. Tých teraz iste poteší správa, že sa dočkáme nových epizód. Ako informoval portál Deadline, návrat slávneho seriálu potvrdil herec Kelsey Grammer.

Ten si v seriáli zahral hlavnú postavu psychiatra Frasiera Cranea, ktorý má vlastnú rozhlasovú show a okrem toho zažíva rôzne príhody s bratom Nilesom (David Hyde Pierce), otcom Martinom (John Mahoney), kolegyňou Roz (Peri Gilpin) či excentrickou pomocníčkou v domácnosti Daphne (Jane Leeves).

moviestillsdb.com/NBC

Držiteľ mnohých cien

John Mahoney, žiaľ, v roku 2018 zomrel, takže ho v nových epizódach neuvidíme. Zatiaľ ale nebolo oznámené, či sa okrem Grammera vrátia aj Pierce, Leeves, Gilpin a ďalší herci, ktorí boli neoddeliteľnou súčasťou Frasierovho sveta. Seriál vytvorili David Angell, Peter Casey a David Lee. Vysielať sa začal v septembri 1993 a na konte má celkom 11 sérií. Posledná epizóda bola odvysielaná 13. mája 2004.

Diváci si Frasiera a jeho sarkastický humor obľúbili a kritici na tom neboli inak. Frasier získal mnoho ocenení, vrátane 37 cien Emmy. O možnosti, že by sa seriál mohol vrátiť na obrazovky (resp. streamovacie platformy), sa hovorilo už v roku 2019, teraz to však máme aj oficiálne potvrdené. Nové epizódy si premiéru odbijú na streamingovej službe Paramount+. Na presný dátum premiéry si ešte budeme musieť počkať, ale predpokladá sa, že by to mohlo byť niekedy v roku 2022.

moviestillsdb.com/NBC
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Skús sa nevytočiť pri týchto výhovorkách ľudí, ktorými ospravedlnili svoju neveru


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME