Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Výborný sitcom Frasier si si niekoľkokrát mohol pozrieť aj na našich televíznych obrazovkách. Seriál sa aj v našich končinách stretol s úspechom a našiel si veľa fanúšikov. Tých teraz iste poteší správa, že sa dočkáme nových epizód. Ako informoval portál Deadline, návrat slávneho seriálu potvrdil herec Kelsey Grammer.

Ten si v seriáli zahral hlavnú postavu psychiatra Frasiera Cranea, ktorý má vlastnú rozhlasovú show a okrem toho zažíva rôzne príhody s bratom Nilesom (David Hyde Pierce), otcom Martinom (John Mahoney), kolegyňou Roz (Peri Gilpin) či excentrickou pomocníčkou v domácnosti Daphne (Jane Leeves).

moviestillsdb.com/NBC

Držiteľ mnohých cien

John Mahoney, žiaľ, v roku 2018 zomrel, takže ho v nových epizódach neuvidíme. Zatiaľ ale nebolo oznámené, či sa okrem Grammera vrátia aj Pierce, Leeves, Gilpin a ďalší herci, ktorí boli neoddeliteľnou súčasťou Frasierovho sveta. Seriál vytvorili David Angell, Peter Casey a David Lee. Vysielať sa začal v septembri 1993 a na konte má celkom 11 sérií. Posledná epizóda bola odvysielaná 13. mája 2004.

Diváci si Frasiera a jeho sarkastický humor obľúbili a kritici na tom neboli inak. Frasier získal mnoho ocenení, vrátane 37 cien Emmy. O možnosti, že by sa seriál mohol vrátiť na obrazovky (resp. streamovacie platformy), sa hovorilo už v roku 2019, teraz to však máme aj oficiálne potvrdené. Nové epizódy si premiéru odbijú na streamingovej službe Paramount+. Na presný dátum premiéry si ešte budeme musieť počkať, ale predpokladá sa, že by to mohlo byť niekedy v roku 2022.

moviestillsdb.com/NBC

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť