Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Zdá sa, že tropické horúčavy vytvorili veľmi dobré prostredie pre rozvoj nových produktov. Po tom, čo Amazon začal predávať chladivé papuče, sa objavilo aj chladivé spodné prádlo pre mužov aj ženy.

Snowballs sú chladiace vložky krídelkového tvaru, ktoré si páni môžu vložiť do špeciálne navrhnutých boxeriek s kapsičkou vpredu. Vložky ostanú chladné približne 30 minút.

Gepostet von Snowballs Underwear am Dienstag, 21. August 2018

Okrem toho, že ich prirodzeniu poskytnú príjemný pocit chladu, pôsobia priaznivo aj na mužskú plodnosť. Prehrievanie evidentne neprospieva ničomu. Štúdie potvrdili, že zníženie teploty už o 1°C sa odzrkadľuje na kvalite aj kvantite spermií. Taktiež zaručene pomôžu zmierniť bolesť všetkých podpásových úderov.

Spoločnosť, ktorá vyvinula tento produkt, na svojej webovej stránke zverejnila, čo ju viedlo k vývoju produktu Snowballs: „Už v 60. rokoch vedci vedeli, že udržiavanie nízkej teploty mieška môže u mužov zlepšiť plodnosť. Klinicky to potvrdili až výsledky testov z 80. rokov. Dnes už pánom ľadové obklady odporúčajú aj niektorí špecialisti“.

Chladiace vložky sú dostupné od 52 €, pričom balíček obsahuje dva páry špeciálnych kapsičkových boxeriek a tri páry vložiek, ktoré sa dajú opätovne použiť.

Gepostet von Snowballs Underwear am Dienstag, 21. August 2018

Aby ale ani ženy nezostali na ocot, spoločnosť Polar Products, predstavila chladiace vložky do podprseniek. Určené sú najmä pre dámy s bujnejším poprsím, ktoré vedia, že tieto horúčavy pre ich prsia nie sú vôbec príjemné. Ako prevenciu proti poteniu pod prsiami spoločnosť vyvinula Cool58 Bra Coolers.

Check out another article written about our Bra Coolers!…

Gepostet von Polar Products am Freitag, 26. Juli 2019

Chladiace vložky sa vkladajú priamo do podprsenky a predávajú sa k nim aj bavlnené puzdrá, ktoré je možné prať. Používajú sa veľmi jednoducho – stačí ich na pár minút nechať v mrazničke, aby zmrzli.

Nemusíte sa však báť, že vaše poprsie zažije teplotný šok, chladiace vložky znížia ich teplotu len na 14°C a udržia ju v tejto príjemnej hladine 2 hodiny. Produkt je dostupný od 33 € a predáva sa v rôznych veľkostiach. Balíček obsahuje dva páry chladiacich vložiek a jeden pár bavlnených kapsičiek.

Zdroje: 9gag.com, 9gag.comsnowballsunderwear.eu, polarproducts.com


Tagy:

Sjuuz

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.