Prvá pomoc počas horúcich dní. Na trhu sa objavili tieto schladzujúce vychytávky

Leto prinieslo aj takéto ochladzovače.

Zdroj: Roger Wollenberg / defense.gov

Zdá sa, že tropické horúčavy vytvorili veľmi dobré prostredie pre rozvoj nových produktov. Po tom, čo Amazon začal predávať chladivé papuče, sa objavilo aj chladivé spodné prádlo pre mužov aj ženy.

Snowballs sú chladiace vložky krídelkového tvaru, ktoré si páni môžu vložiť do špeciálne navrhnutých boxeriek s kapsičkou vpredu. Vložky ostanú chladné približne 30 minút.

Gepostet von Snowballs Underwear am Dienstag, 21. August 2018

Okrem toho, že ich prirodzeniu poskytnú príjemný pocit chladu, pôsobia priaznivo aj na mužskú plodnosť. Prehrievanie evidentne neprospieva ničomu. Štúdie potvrdili, že zníženie teploty už o 1°C sa odzrkadľuje na kvalite aj kvantite spermií. Taktiež zaručene pomôžu zmierniť bolesť všetkých podpásových úderov.

Spoločnosť, ktorá vyvinula tento produkt, na svojej webovej stránke zverejnila, čo ju viedlo k vývoju produktu Snowballs: „Už v 60. rokoch vedci vedeli, že udržiavanie nízkej teploty mieška môže u mužov zlepšiť plodnosť. Klinicky to potvrdili až výsledky testov z 80. rokov. Dnes už pánom ľadové obklady odporúčajú aj niektorí špecialisti“.

Chladiace vložky sú dostupné od 52 €, pričom balíček obsahuje dva páry špeciálnych kapsičkových boxeriek a tri páry vložiek, ktoré sa dajú opätovne použiť.

Gepostet von Snowballs Underwear am Dienstag, 21. August 2018

Aby ale ani ženy nezostali na ocot, spoločnosť Polar Products, predstavila chladiace vložky do podprseniek. Určené sú najmä pre dámy s bujnejším poprsím, ktoré vedia, že tieto horúčavy pre ich prsia nie sú vôbec príjemné. Ako prevenciu proti poteniu pod prsiami spoločnosť vyvinula Cool58 Bra Coolers.

Check out another article written about our Bra Coolers!…

Gepostet von Polar Products am Freitag, 26. Juli 2019

Chladiace vložky sa vkladajú priamo do podprsenky a predávajú sa k nim aj bavlnené puzdrá, ktoré je možné prať. Používajú sa veľmi jednoducho – stačí ich na pár minút nechať v mrazničke, aby zmrzli.

Nemusíte sa však báť, že vaše poprsie zažije teplotný šok, chladiace vložky znížia ich teplotu len na 14°C a udržia ju v tejto príjemnej hladine 2 hodiny. Produkt je dostupný od 33 € a predáva sa v rôznych veľkostiach. Balíček obsahuje dva páry chladiacich vložiek a jeden pár bavlnených kapsičiek.

Zdroje: 9gag.com, 9gag.comsnowballsunderwear.eu, polarproducts.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tweety o letiskách a lietadlách, na ktorých sa zasmeje každý vášnivý cestovateľ


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME