Prvá ukážka záverečnej epizódy Star Wars láka na epické finále a návrat obávaných záporákov

Sila sa znovu prebúdza! A my pri tom nebudeme chýbať.

Zdroj: Walt Disney / Lucasfilm

Nová trilógia Hviezdnych vojen sa blíži do svojho epického finále! Epizóda IX okrem prvého traileru odhalila aj svoj oficiálny názov. Ten bude znieť The Rise of Skywalker. Prvé zábery nám zatiaľ o príbehu veľa nepovedali, avšak, už teraz je jasné, že sa môžeme tešiť na poriadnu dávku prekvapivých odhalení.

Koniec-koncov, čo znamená samotný názov? A všimli ste si na konci zlovestný smiech obávaného záporáka Palpatina? Sme mimoriadne zvedaví, ako sa tvorcom podarí túto sériu vygradovať a zakončiť. Pod palcom ju bude mať J. J. Abrams, ktorý zrežíroval už siedmu epizódu s podtitulom Sila sa prebúdza.

Režisérsku štafetu potom prevzal Rian Johnson a doručil nám Posledných Jediov, epizódu, ktorá sa stretla s nadšením kritiky, ale aj nevraživosťou niektorých fanúšikov. V prípade The Rise of Skywalker sa zatiaľ zdá, že sa tvorcovia budú držať pri zemi a Johnsonov kontroverzný prístup sa budú snažiť čo najviac tlmiť.

V hlavných úlohách sa objavia Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, ale návrat hlási aj Mark Hamill či Ian McDiarmid. Objaví sa aj Carrie Fisher. Vzhľadom na to, že Carrie zomrela ešte pred dokončením filmu, budú v jej prípade využité nepoužité zábery z predchádzajúceho filmu. Slovenská premiéra nás čaká 19. decembra 2019.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy frajeriek, ktoré tvoji kamaráti nemajú radi, no nikdy ti to nepovedia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME