Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Veru, niekoho ľúbiť a vydržať to s ním nie je vždy najjednoduchšie. Na každom vzťahu treba neustále pracovať a bez dôvery, podpory a tolerantnosti ďaleko nezájdete. Všetko je raz prvýkrát, ale tieto veci majú skrátka svoje vlastné čaro. Zhrňme si teda ,,tenkrát poprvé“ v každom vzťahu…

Prvý bozk

Ten dokonalý moment. Muž si privinie ženu k sebe, odrhnie jej vlasy z tváre a nežne ju pobozká. Motýliky v brušku, svieži dych, jedna noha hore a pocit najšťastnejšieho tvora na planéte Zem. Nuž, realita je niekde celkom inde. Buď sa vám zrazia hlavy, zuby alebo iné časti tela alebo si v ten deň neplánovane dáš cesnačku alebo je žena tak nervózna, že začne do toho hovoriť. Alebo ste tak pod vplyvom, že si to na druhý deň jeden z vás len matne pamätá.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/first-kiss-IaI49lP1ovYqs)

Prvý sex

Málokedy dopadne podľa očakávaní. Radšej nič neočakávajte a nikdy tak nebudete sklamaní. Nebude to tip top, ale určite sa to zlepší, lebo po prvýkrát zaúraduje aj stres, obava či podáte dobrý výkon a často aj nevedomosť, čo má ten druhý v skutočnosti rád. No ak sa máte radi, prekonáte akékoľvek sexuálne strápnenie od 10 sekundového sklamania až po prdiacu vagínu a potom sa už na tom dúfajme, budete len smiať.

https://memehub.sk/post/88959

Prvýkrát bez make- upu

Veľký míľnik, ktorý tak skoro neočakávaj. Na to, aby sa ti žena ukázala bez make-upu ti už musí dôverovať a musí si byť istá, že ju nevysmeješ, nezdrhneš a ani neodpadneš. Samozrejme, mužskou úlohou je vrátiť žalúdok do pôvodnej formy a povedať jej, aká je krásna. Ale nehovor, že jej to takto pristane viac, lebo sa prestane maľovať úplne a tebe neostane nič iné, len si zvyknúť.

https://memehub.sk/post/82646

Prvé ožratie sa

Niet krajšieho prejavu lásky ako keď jej držíš vlasy, zatiaľ čo ona zvracia. A ak ťa potom chce bozkávať a ty sa tomu úspešne vyhneš a donesieš ju až domov, tak si to vyhral na plnej čiare. Máš celú noc na to, aby si rozmýšľal, ako sa do toho malého a útleho tela zmestilo toľko alkoholu a čo by bolo, keby si tam nebol. A pomedzi to jej vymeň ten lavór, čo si jej dal k posteli. Ak pod obraz boží skončí muž, môže to dopadnúť od agresivity cez plač až k nadržanosti. Podstatné je to, že žena mužskú opitosť nesie veľmi ťažko, lebo práve zistila, čo si zač.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/black-and-white-fail-drunk-6vqKbj3q1BJL2)

Prvé stretnutie s rodičmi

Rodinu si nevyberáš a aj na to raz dôjde. Ak prídeš k rodičom frajerky, pravdepodobne ti jej tatko hneď niečo dobré naleje a ty hráš toho najväčšieho slušňáka a milého chlapca. Mamke treba doniesť kvety a ukázať, aký si starostlivý, aby vedela, že v budúcnosti nebudeš len hovädo ležiace pred telkou. Ak ide žena prvýkrát na návštevu, rozhoduje oblečenie. Nesmie predsa odradiť potencionálnu svokru, ktorá prvé, čo čaká je pochvala šiat. Aj keď je to asi aj jedno, pretože svokra si vždy nájde dôvod na hádku. Je ako vegeta. Do všetkého sa vždy bude miešať.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/sm%C3%A4d-%C4%8Dlovek-n%C3%A1poj-pitie-voda-mu%C5%BE-937395/)

Prvý ženský prd

Na začatí nového vzťahu je vraj najhoršie naučiť sa znova zadržiavať prdy. Nemôžeš ju hneď udusiť tvojimi výparmi a tak prdíš potajme a čakáš, kedy to ujde jej. Pretože chlapi to berú ako samozrejmosť, prdia všade. Len ženám to príde strašne trápne a hanbia sa za to, ako keby to bola tá najhoršia vec na svete. A ženské prdy teda vedia byť riadny hnoj. No ak ju miluješ, nie je čo riešiť. Viete čo je skutočná láska? Len tak ležať pod dekou a spoločne si poprdkávať.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/beach-beauty-bikini-figure-371089/)

Prvá hádka

Bohužiaľ aj to príde. Ale je fajn ukázať aj tú zlú, nasratú stránku. Aspoň vieš, čo ťa bude celý život čakať. Niekto sa potrebuje ukľudniť a vychladnúť, iní zase budú vyťahovať, čo si povedal 13. decembra o 14:22. Jednoznačne je vždy na vine chlap a aj keby bola žena, prekrúti to opäť naňho, až kým mu nerupnú nervy a neukončí to. Nasledujú výčitky a plač. Takže je asi lepšie prejsť si prvou hádkou v kľude a vychytať všetky detaily, aby ti tvoj vzťah nakoniec nezruinoval dušu. Najdôležitejšie by malo byť to, že sa dokážete udobriť a odpustiť si. Amen.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/colbertlateshow-stephen-colbert-late-show-amy-ryan-xT0GqKZCOqrd95cAAE)

Prvá dovolenka

Predzvesť toho, ako to bude v budúcnosti vyzerať. Tráviť s niekým 24 hodín povedzme 7 dní v týždni odhalí všetky muchy a možno niekorým padnú z hlavy aj tie povestné ružové okuliare. Zrazu nastáva zlom v podobe delenia financií, lebo ak to celé hradí muž, bude to žene raz určite vyčítané. Tu sa ukáže, či sa viete tolerovať a dýchať dlhodobo ten istý vzduch. Zdvihnutá záchodová doska a vlasy v odtoku budú ten najmenší problém.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/sea-man-beach-holiday-6541/)

Spoločné bývanie

Ak ustojíte prvú spoločnú dovolenku už vám nič nebráni začať spolu žiť. Aj tá najbanálnejšia vec bude tá vaša prvá a tak môžeš romanticky spomínať na to, ako si sa prvýkrát vys*al vo vlastnom byte, ako si prvýkrát spálila koláč, ako ste si to prvýkrát rozdali na kuchynskej linke alebo ako ste prvýkrát vytopili susedov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/nascar-auto-club-400-2017-xUPGcr4Npbs9t9IRKU)

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť