Prvý letný deň a s ním týchto 20 vecí, ktoré na lete úplne „zbožňujeme“

Leto je krásne obdobie, no aj ono má svoje muchy. Plno múch. K*rva veľa múch. Doslovne.

Dnes je prvý letný deň a to teda znamená, že odteraz nás už oficiálne čakajú nasledujúce veci, ktoré na lete predsa všetci tak zbožňujeme.

1. Budeš sa cítiť šialene populárny. Pretože nikdy predtým si nebol taký obletovaný, ako keď si na kúpalisku položíš vedľa seba plastový pohárik s kofolou a všetok hmyz z blízkeho i ďalekého okolia si dá okolo neho stretávku.

2. Opäť môžeš začať používať vetu: „Tvrdí chlapi opaľovací krém nepotrebujú!“. Lebo naozaj je tomu tak. Pokožka tvrdých chlapov totiž opaľovací krém nevstrebáva. Panthenol už áno.

3. Konečne môžeš začať beztrestne p*čovať na to, aké sk*rvené teplo je. A tešiť sa na zimu, počas ktorej budeš samozrejme p*čovať na to, aká sk*rvená zima je.

4. Do večernej rutiny môžeš zaradiť ochladzovací rituál v podobe lepenia sa na stenu a hľadanie chladnej strany vankúša. Dvesto opakovaní pred každým spánkom a do konca leta je z teba profík.

5. Prichádza obdobie opálenia podľa slnečných okuliarov, takže budeš mať nos červený ako sobík Rudolf a hymnou tvojho leta bude opäť „op, op, op, op, oppan panda style“.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dance-panda-gangnam-style-2hgcUBhVoyCGkkOkDM)

6. Telku pri otvorenom okne si už nepozrieš, lebo na každom sídlisku sa nájde minimálne jeden expert, ktorému príde ako fakt fasa nápad túrovať tú svoju naleštenú motorečku o desiatej večer.

7. Stane sa z teba literárny hrdina úspešného letného bestselleru z roku 1774 – Utrpenie mladého fešáka, čo nemá sieťku na okne. Takže kedykoľvek, keď otvoríš okno a zabudneš predtým zhasnúť svetlo sa ti do izby nasáčkuje stádo hladných krvocicačov, múch, mušiek a svedkov Jehovových.

8. Zistíš, že aj napriek tomu titulu z vysokej školy pred menom si stále schopný takmer sa zadrhnúť kôstkou z melóna. Štyrikrát po sebe.

9. Opäť si pripomenieš, že ak by tvoj život závisel od toho, ako rýchlo si schopná odmaľovať vodeodolnú maskaru, tak by si s vysokou pravdepodobnosťou skonala.

10. Tvoje nohy najprv vyzerajú ako po epidémii ovčích kiahní, potom ako cintorín – samé kríže.

twitter.com (https://twitter.com/hesse1an)

11. Nikdy inokedy sa ti nenalepí toľko sajrajtu na nohy, ako počas toho jedného jediného sk*rveného kroku medzi vodou a tvojimi šľapkami. Takže nakoniec musíš ešte raz vliezť do vody aj s nimi na nohách, lebo všetci vieme, že v tom sa skrátka chodiť nedá.

12. Pod kozami máš Balaton. Každý boží deň.

13. A holíš si nohy. Tiež každý boží deň. Lebo toho tam hore očividne nenapadlo, že nežné pohlavie by omnoho viac uvítalo, keby takouto rýchlosťou rástli vlasy či mihalnice.

14. Tvoj zadok sa pricucne na všetko, na čo si sadneš. NA-VŠE-TKO. A nechá na tom parádny spotený otlačok.

15. Prichádza čas krátkych sukničiek. A potom aj ten čas, kedy to sakramentsky ľutuješ, pretože zisťuješ, že ty jednoducho nevieš sedieť ako dáma s prekríženými nohami osem hodín vkuse.

justsomething.co (http://justsomething.co/24-hilarious-photos-of-awkwardly-sitting-cats/)

16. Rozpustené vlasy sú síce sexy, no keďže matka príroda sa nám rozhodla teplotou priblížiť pocit pri Satanových guliach, tak je vonku štyridsať stupňov a tebe sa potí každá bunka v tele. Aj tie na krku. Čiže ich aj tak nakoniec zopneš do drdolu a dúfaš, že s týmto účesom sa roztopíš aspoň o tri sekundy neskôr.

17. Gule sa ti prilepia na pravé stehno. A bodka.

18. Zistíš, že šoféri mestskej hromadnej dopravy majú špeciálne vyhradené miestečko v posmrtnom pekle. Pretože stlačiť jeden dzindzík na zapnutie klimatizácie v celom autobuse a nielen vo svojej kabíne je očividne nad ich ľudské sily.

19. Áno, uhádol si to. Zaparkovať čierne auto s koženými sedačkami na priame slnko bola blbosť hneď od začiatku.

20. A na záver ťa ako každé leto, plavková sezóna zastihne nepripravenú.

reddit.com (https://www.reddit.com/r/funny/comments/1dirw0/time_to_shave/)

Titulná fotka: sociview.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Sexuálne bábiky ťa môžu odteraz poslať dokelu a povedať, že "nemajú náladu"

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME