Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Prvý trailer novej série Zaklínača láka atmosférickou fantasy

Tretia séria dorazí už v lete.


Už toto leto si na Netflixe budeme môcť zapnúť očakávanú tretiu sériu fantasy The Witcher (Zaklínač). Fanúšikovia majú veľké očakávania aj preto, lebo Henry Cavill sa v nej rozlúči s postavou Geralta z Rivie. Nižšie si môžeš vychutnať trailer, ktorý láka na poriadne epickú jazdu plnú monštier, súbojov, mágie a osudovosti.

Čo sa týka príbehu, tretia séria bude vychádzať z tretej knihy Čas opovrhnutia. Môžeme sa vraj tešiť aj na väčšiu vernosť predlohe (oproti predchádzajúcej sérii). Zrejme budeme svedkami tréningu Ciri, ktorú Yennefer naučí používať mágiu. Rozvíjať sa ďalej bude aj vzťah Yennefer a Geralta. Zároveň tu budú aj mocní nepriatelia, ktorí sú odhodlaní získať Ciri pre svoje vlastné plány…

YouTube video

Okrem Cavilla sa vo vedľajších úlohách objavia aj Anya Chalotra, Freya Allan, Eamon Farren, Joey Batey, MyAnna Buring, Anna Shaffer, Royce Pierreson či Mahesh Jadu.

Tretia séria bude rozdelená na dve časti. Prvých päť epizód si odbije premiéru 29. júna a zvyšné tri 27. júla. Cavillovým odchodom však seriál neskončí, v štvrtej sérii ho v úlohe Geralta nahradí Liam Hemsworth.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje