Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Majitelia psíkov iste dobre vedia, že keď sa snažia svojich zvieracích kamarátov okúpať, nastáva problém. Viacero psov totiž túto procedúru neznáša a dostať ich do vane či sprchového kúta je naozaj hotové peklo. Ako píše aj portál Unilad, svoje o tom vie aj Raphi Muñoz, majiteľka milého mopslíka Diega. Ten naozaj kúpanie z celej duše neznáša.

„Keď ide do vane, vydáva zvuky, akoby ho vraždili,“ tvrdí Raphi. Ona sama sa ale kúpe rada, hoci Diego to podľa všetkého nechápe. Ako by si niekto mohol užívať podobne nepríjemnú činnosť? To predsa nie je možné!

Takže Diego si evidentne myslí, že kúpanie je pre jeho pani rovnaké peklo ako preňho, a tak sa rozhodol dať jej najavo svoju podporu. Vždy, keď sa Raphi kúpe, Diego sedí pri nej a empaticky jej kladie labku na ruku.

@raphiflowers

On Duty Pug anyone? I don’t know why he does this he cries if I don’t hold his paw #fyp #foryou #BaseballSzn #pugsoftiktok #blackpug #fypシ

♬ Sarah – Alex G

Diego tak Raphi dáva najavo neoceniteľnú psychickú oporu, ako aj to, že je pripravený svoju pani v prípade núdze brániť. „Je to od neho naozaj hrdinské a ušľachtilé,“ povedala Raphi. „Je voči mne veľmi ochranársky, takže som od neho nič iné ani neočakávala.“

Roztomilého psíka dokonca pri tejto činnosti nakrútila a zverejnila na sociálnej video sieti TikTok. Netreba snáď dodávať, že Diegova roztomilá snaha o záchranu svojej pani pred „hrozným“ kúpaním si získala na internete mnoho fanúšikov.

@raphiflowers

Nothing creative to say just showing me and Diego’s coordinating outfits thanks #ThatWitch #FallDIY #fyp #pugsoftiktok #blackpug #lgbtq #queermom

♬ rules doja cat – ?STINGY?


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.