Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Psík dostal v Nemecku pokutu za rýchlosť. Jeho fotka bola aj v oficiálnom liste

Nezvyčajná príhoda baví internet.


Dostať pokutu za rýchlosť nie je veru nič príjemné. Skutočne kuriózny prípad sa ale nedávno odohral v Nemecku. Vodič totiž zistil, že pokutu nedostal on, ale jeho psík!

Ako píše portál LADbible, muž obdržal list, v ktorom sa písalo o pokute vo výške 50 eur. Zároveň ale bola priložená fotografia jeho psa, ktorého za volantom zachytil fotoaparát.

Profimedia

Pes vinník?

Keď sa ale prizrieme bližšie, uvidíme, že za volantom sa nachádza aj ľudský vodič. Jeho psík sa zrejme predral k volantu práve vtedy, keď cvakla spúšť na foťáku. Zábavný príbeh zverejnil na sociálnych sieťach synovec dotyčného vodiča Don Kylian.

„Obyčajne pes nosí špeciálny pás do auta, aby bol v bezpečí,“ vyjadril sa. „Ale môj strýko mu ho v ten deň zabudol zapnúť. Psík sa tak prišiel hrať práve vtedy, keď šoféroval.“

Používateľov Twitteru celá záležitosť mimoriadne pobavila. Jeden z nich dokonca navrhol, že by sa obrázok s výzvou na zaplatenie pokuty a fotkou psíka mal vytlačiť na tričká a predávať.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť