Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Ak máte alebo ste niekedy mali doma psíka, určite nám dáte za pravdu, že sú to tie najmilujúcejšie a najstarostlivejšie stvorenia na svete. Rozkošný havino menom Gordon, o ktorom písal portál Daily Mail, je toho žijúcim dôkazom. Psík každý deň odprevadí dve malé dievčatká na školský autobus, aby ich udržal v bezpečí.

Happy Dog GIF - Find & Share on GIPHY

Becky Lynn z Michiganu, majiteľka psa a zároveň matka dievčat, zdieľala video na sociálnych sieťach a to sa ihneď stalo virálnym. Mnohých milovníkov psíkov, ale aj nepsičkárov, pohľad na tohto starostlivého domáceho miláčika chytí za srdce.

Pri pohľade naň niet pochýb, že puto, ktoré je medzi malými slečnami a ich štvornohým ochrancom, je nerozbitné. Doga okrem toho, že dievčatá odprevadí, počká aj na to, kým autobus odíde.

Video pekne zachytáva, ako sa psík otočí na „päte“ alebo lepšie povedané labkách, až vo chvíli, keď sa dvere žltého autobusu zatvoria. Veľká doga, ktorá veľkosťou prevyšuje obe dievčatká, určite odradí každého násilníka, ktorý by malým slečnám chcel ublížiť.

Zvieracie inštinkty sú niekedy silnejšie ako ľudské city a nám sa iba zastavuje rozum nad tým, ako môže byť zviera také pozorné. Táto rodina je dôkazom toho, že ak venuješ svojmu psíkovi lásku a starostlivosť, vráti ti ju v dvojnásobnej miere.

Zdroj: dailymail.co.uk


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť