Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Ak máte alebo ste niekedy mali doma psíka, určite nám dáte za pravdu, že sú to tie najmilujúcejšie a najstarostlivejšie stvorenia na svete. Rozkošný havino menom Gordon, o ktorom písal portál Daily Mail, je toho žijúcim dôkazom. Psík každý deň odprevadí dve malé dievčatká na školský autobus, aby ich udržal v bezpečí.

Happy Dog GIF - Find & Share on GIPHY

Becky Lynn z Michiganu, majiteľka psa a zároveň matka dievčat, zdieľala video na sociálnych sieťach a to sa ihneď stalo virálnym. Mnohých milovníkov psíkov, ale aj nepsičkárov, pohľad na tohto starostlivého domáceho miláčika chytí za srdce.

Pri pohľade naň niet pochýb, že puto, ktoré je medzi malými slečnami a ich štvornohým ochrancom, je nerozbitné. Doga okrem toho, že dievčatá odprevadí, počká aj na to, kým autobus odíde.

Video pekne zachytáva, ako sa psík otočí na „päte“ alebo lepšie povedané labkách, až vo chvíli, keď sa dvere žltého autobusu zatvoria. Veľká doga, ktorá veľkosťou prevyšuje obe dievčatká, určite odradí každého násilníka, ktorý by malým slečnám chcel ublížiť.

Zvieracie inštinkty sú niekedy silnejšie ako ľudské city a nám sa iba zastavuje rozum nad tým, ako môže byť zviera také pozorné. Táto rodina je dôkazom toho, že ak venuješ svojmu psíkovi lásku a starostlivosť, vráti ti ju v dvojnásobnej miere.

Zdroj: dailymail.co.uk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.