Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Možno poznáš ten pocit, keď sedíš v kancli a najradšej by si to vzdal a dal si aspoň takého dvojhodinového šlofíka. Driemanie po obede je neskutočne nepríjemný pocit a niekedy dá poriadne zabrať, aby si sa tomu vzoprel a zostal čulý.

Psík, o ktorom informuje portál Unilad, si so svojimi prirodzenými pudmi toľko starostí nerobí. A pokiaľ sa ani ty v práci príliš nepretrhneš, budeš s ním do veľkej miery určite sympatizovať.

Prvý deň prespal

Psík menom Brody, ktorý začal pracovať pre políciu v Rhode Islande, prespal celú svoju služobnú prísahu. Možno mal, ako mnohí z nás pred dôležitým dňom, nepokojnú noc a nedokázal oka zažmúriť. No a tak bol celý deň „vypnutý“. Mohlo to byť zapríčinené aj tým, že psík má ešte len 12 týždňov.

Šlofíka si dáva pomerne často

Jeho psovod, Keith Medeiros, o malom parťákovi povedal, že ako sa dokáže oduševnene hrať, tak isto dokáže aj tvrdo spať. Dodal, že psík spí pomerne často, čiže služba s ním je náročná. Chlpáč k policajnému tímu nastúpil počas veľkonočných sviatkov, a aj keď zatiaľ nepodáva vysoký výkon, sú veľmi radi, že ho majú.

Keith hovorí, že psík sa stal rýchlym protijedom pre všetku úzkosť, stres a strach, ktorými sme pohltení v posledných týždňoch.

Má už aj vlastný profil na Instagrame

Ľudia, ktorí si všimli Brodyho pri prechádzke s policajným oddelením, im okamžite venovali úsmevy a zlepšila sa im nálada. Každý, kto ho vidí, ako to už pri takých roztomilých psíkoch býva, ho túži zobrať na ruky a maznať sa s ním. Instagramový profil, ktorý mu bol založený, má už vyše 7000 sledujúcich.

Brody je žijúcim dôkazom toho, že roztomilý výzor niekedy dokáže zatieniť lenivosť jedinca. Akonáhle ho položia na pracovný stôl, zaspí a o pracovné povinnosti alebo výcvik nejaví veľký záujem. Nuž, asi je vyčerpávajúce byť tak veľmi roztomilý…

Zdroj: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.