Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Možno poznáš ten pocit, keď sedíš v kancli a najradšej by si to vzdal a dal si aspoň takého dvojhodinového šlofíka. Driemanie po obede je neskutočne nepríjemný pocit a niekedy dá poriadne zabrať, aby si sa tomu vzoprel a zostal čulý.

Psík, o ktorom informuje portál Unilad, si so svojimi prirodzenými pudmi toľko starostí nerobí. A pokiaľ sa ani ty v práci príliš nepretrhneš, budeš s ním do veľkej miery určite sympatizovať.

Prvý deň prespal

Psík menom Brody, ktorý začal pracovať pre políciu v Rhode Islande, prespal celú svoju služobnú prísahu. Možno mal, ako mnohí z nás pred dôležitým dňom, nepokojnú noc a nedokázal oka zažmúriť. No a tak bol celý deň „vypnutý“. Mohlo to byť zapríčinené aj tým, že psík má ešte len 12 týždňov.

Šlofíka si dáva pomerne často

Jeho psovod, Keith Medeiros, o malom parťákovi povedal, že ako sa dokáže oduševnene hrať, tak isto dokáže aj tvrdo spať. Dodal, že psík spí pomerne často, čiže služba s ním je náročná. Chlpáč k policajnému tímu nastúpil počas veľkonočných sviatkov, a aj keď zatiaľ nepodáva vysoký výkon, sú veľmi radi, že ho majú.

Keith hovorí, že psík sa stal rýchlym protijedom pre všetku úzkosť, stres a strach, ktorými sme pohltení v posledných týždňoch.

Má už aj vlastný profil na Instagrame

Ľudia, ktorí si všimli Brodyho pri prechádzke s policajným oddelením, im okamžite venovali úsmevy a zlepšila sa im nálada. Každý, kto ho vidí, ako to už pri takých roztomilých psíkoch býva, ho túži zobrať na ruky a maznať sa s ním. Instagramový profil, ktorý mu bol založený, má už vyše 7000 sledujúcich.

Brody je žijúcim dôkazom toho, že roztomilý výzor niekedy dokáže zatieniť lenivosť jedinca. Akonáhle ho položia na pracovný stôl, zaspí a o pracovné povinnosti alebo výcvik nejaví veľký záujem. Nuž, asi je vyčerpávajúce byť tak veľmi roztomilý…

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť