Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

O mačkách a psoch sa hovorí, že sú úhlavní nepriatelia. V mnohých rozprávkach sa mačky s psíkmi neustále naháňajú a doťahujú. Sú však aj výnimky a nájdu sa psíky, ktoré na svojich mačacích priateľov nedajú dopustiť.

Rozhodne medzi ne patrí aj Raylan, psík, ktorý sa s radosťou stará o opustené mačiatka. Na jeho instagramovom účte nájdeš doslova neznesiteľné množstvo roztomilých fotografií, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári.

Psík, ktorý sa stará o mačiatka

Raylan je pes, ktorý sa rozhodne vymyká zo stereotypu, že psy nemajú rady mačky. Jeho psí život tiež nebol jednoduchý, žil v útulku, kde ho chceli utratiť. Kvôli jeho živosti a neposlušnosti ho nik nechcel. Z útulku si ho však vzali jeho súčasní majitelia a našiel vďaka nim svoj šťastný domov.

Momentálne má 9 rokov a za túto dobu už stihol „vychovať“ viac ako 60 mačiatok. Jeho lásku k mačkám objavili majitelia, keď mal Raylan 3 roky a doniesli si domov prvú mačku. Raylan sa o ňu hneď začal starať a chcel sa s ňou hrať. Niet lepšieho príkladu, že psíky z útulkov vedia byť naozaj veľmi milujúce tvory.

Instagram, ktorý potrebuješ sledovať

Raylan momentálne žne slávu na svojom instagramovom profile, kde má už viac ako 24 tisíc sledovateľov. Rozhodne ide o jeden z účtov zvierat, ktorý by si mal sledovať. Svojimi príspevkami ti totiž určite vždy zlepší náladu. Nájdeš tu viaceré fotky a videá, na ktorých uvidíš, ako sa Raylan stará o opustené mačiatka, akoby boli jeho vlastné.

Napriek tomu, že si ho z útulku nechcel nik vziať, lebo nebol cvičený, Raylan dokázal, že je skvelým a šikovným psom. Naučil sa nielen starať o mačiatka, ale dokonca aj nosiť svojim majiteľom pivo. Tento trik sa naučil už o dva mesiace nato, ako si ho vzali z útulku.

Môže to vyzerať, že chce mačiatko zjesť, no Raylan ho len opatrne prenáša

Raylan sa nekamaráti len s mačkami


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť