Psík, ktorý sa stará o opustené mačiatka, roztopí srdce aj toho najväčšieho tvrďasa

Instagramový účet, ktorý ti zlepší náladu.

Zdroj: Instagram @raylan_the_dog

O mačkách a psoch sa hovorí, že sú úhlavní nepriatelia. V mnohých rozprávkach sa mačky s psíkmi neustále naháňajú a doťahujú. Sú však aj výnimky a nájdu sa psíky, ktoré na svojich mačacích priateľov nedajú dopustiť.

Rozhodne medzi ne patrí aj Raylan, psík, ktorý sa s radosťou stará o opustené mačiatka. Na jeho instagramovom účte nájdeš doslova neznesiteľné množstvo roztomilých fotografií, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári.

Psík, ktorý sa stará o mačiatka

Raylan je pes, ktorý sa rozhodne vymyká zo stereotypu, že psy nemajú rady mačky. Jeho psí život tiež nebol jednoduchý, žil v útulku, kde ho chceli utratiť. Kvôli jeho živosti a neposlušnosti ho nik nechcel. Z útulku si ho však vzali jeho súčasní majitelia a našiel vďaka nim svoj šťastný domov.

Momentálne má 9 rokov a za túto dobu už stihol „vychovať“ viac ako 60 mačiatok. Jeho lásku k mačkám objavili majitelia, keď mal Raylan 3 roky a doniesli si domov prvú mačku. Raylan sa o ňu hneď začal starať a chcel sa s ňou hrať. Niet lepšieho príkladu, že psíky z útulkov vedia byť naozaj veľmi milujúce tvory.

Instagram, ktorý potrebuješ sledovať

Raylan momentálne žne slávu na svojom instagramovom profile, kde má už viac ako 24 tisíc sledovateľov. Rozhodne ide o jeden z účtov zvierat, ktorý by si mal sledovať. Svojimi príspevkami ti totiž určite vždy zlepší náladu. Nájdeš tu viaceré fotky a videá, na ktorých uvidíš, ako sa Raylan stará o opustené mačiatka, akoby boli jeho vlastné.

Napriek tomu, že si ho z útulku nechcel nik vziať, lebo nebol cvičený, Raylan dokázal, že je skvelým a šikovným psom. Naučil sa nielen starať o mačiatka, ale dokonca aj nosiť svojim majiteľom pivo. Tento trik sa naučil už o dva mesiace nato, ako si ho vzali z útulku.

Môže to vyzerať, že chce mačiatko zjesť, no Raylan ho len opatrne prenáša

Raylan sa nekamaráti len s mačkami

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
25
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Momenty, v ktorých máš chuť svoju mačku rozdrapiť, aj keď je najzlatšia na svete


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME