Psík predviedol na videu talent, aký si ešte asi nevidel

Nie nadarmo dostal meno Mercury.

Zdroj: Marcus Wallis, Unsplash

Určite si už videl veľa talentovaných psíkov, preliezajúcich a preskakujúcich rôzne prekážky. Ale videl si už psa, ktorý miluje hranie na klavíri a ešte si pri tom aj rozkošne spieva svojím zavíjaním? Jeden takýto sa našiel a informovala o ňom stránka Bored Panda. Samozrejme, na internete nájdeš zopár videí, kde psík zavíja do hudby. Ale aby sa sám rozhodol postaviť ku klavíru a zahrať si a zaspievať?

Jeho pán sa rozhodol na jednom z videí natočiť svoju dcérku ako hrá na hračkárskom klavíri. Vtedy ešte netušil, čo sa mu podarí natočiť. Ku hraniu sa pridal aj ich psík Buddy Mercury. Video si, samozrejme, okamžite získalo popularitu a zdieľali ho tisícky ľudí na internete.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)

Buddy Mercury je bígel, ktorého si rodinka adoptovala. Keď si psa zaobstarali, pravdepodobne netušili, aký hudobný talent sa v štvornohom miláčikovi skrýva. Meno dostal po slávnom frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercurym. Momentálne je Buddy Mercury slávny psík, ktorý má vlastnú webstránku, kde si dokonca môžete kúpiť aj merch s jeho vyobrazením pri klavíri.

Jeho majitelia o ňom hovoria ako o veľmi dobrom psíkovi a nevedia si ho vynachváliť. Buddy Mecury vychádza dobre s každým, dokonca aj s mačkami. Zdá sa, že s malou tanečníčkou sú skvelé hudobné a zároveň aj tanečné duo.

Šikovný psík má, samozrejme, aj vlastný instagramový profil, kde si doposiaľ nazbieral takmer 30-tisíc followerov. Koho by nebavili videá rozkošného bígla, ktorý hrá na klavíri a do toho si ešte aj spieva? To nevidíš každý deň.

Jediný bígel s hudobným albumom

Čuduj sa svete, Buddy Mercury má dokonca aj hudobný album. Vydal ho v minulom roku a nájdeš na ňom jeho 12 originálnych skladieb. Nájdeš ho na väčšine streamovacích služieb, ako je Spotify alebo iTunes. Takže, ak ti tento psí spev učaroval, môžeš si ho púšťať stále dookola, po ceste do práce alebo ako uspávanku, keď nebudeš vedieť večer zaspať.

Zdroj: boredpanda.com, buddymercury.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Disneyovka Vládkyňa zla sa vracia do kín v lákavom pokračovaní, ktoré by si nemal minúť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME