Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Určite si už videl veľa talentovaných psíkov, preliezajúcich a preskakujúcich rôzne prekážky. Ale videl si už psa, ktorý miluje hranie na klavíri a ešte si pri tom aj rozkošne spieva svojím zavíjaním? Jeden takýto sa našiel a informovala o ňom stránka Bored Panda. Samozrejme, na internete nájdeš zopár videí, kde psík zavíja do hudby. Ale aby sa sám rozhodol postaviť ku klavíru a zahrať si a zaspievať?

Jeho pán sa rozhodol na jednom z videí natočiť svoju dcérku ako hrá na hračkárskom klavíri. Vtedy ešte netušil, čo sa mu podarí natočiť. Ku hraniu sa pridal aj ich psík Buddy Mercury. Video si, samozrejme, okamžite získalo popularitu a zdieľali ho tisícky ľudí na internete.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)

Buddy Mercury je bígel, ktorého si rodinka adoptovala. Keď si psa zaobstarali, pravdepodobne netušili, aký hudobný talent sa v štvornohom miláčikovi skrýva. Meno dostal po slávnom frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercurym. Momentálne je Buddy Mercury slávny psík, ktorý má vlastnú webstránku, kde si dokonca môžete kúpiť aj merch s jeho vyobrazením pri klavíri.

Jeho majitelia o ňom hovoria ako o veľmi dobrom psíkovi a nevedia si ho vynachváliť. Buddy Mecury vychádza dobre s každým, dokonca aj s mačkami. Zdá sa, že s malou tanečníčkou sú skvelé hudobné a zároveň aj tanečné duo.

Šikovný psík má, samozrejme, aj vlastný instagramový profil, kde si doposiaľ nazbieral takmer 30-tisíc followerov. Koho by nebavili videá rozkošného bígla, ktorý hrá na klavíri a do toho si ešte aj spieva? To nevidíš každý deň.

https://www.instagram.com/p/B3DwQGZHR8T/

Jediný bígel s hudobným albumom

Čuduj sa svete, Buddy Mercury má dokonca aj hudobný album. Vydal ho v minulom roku a nájdeš na ňom jeho 12 originálnych skladieb. Nájdeš ho na väčšine streamovacích služieb, ako je Spotify alebo iTunes. Takže, ak ti tento psí spev učaroval, môžeš si ho púšťať stále dookola, po ceste do práce alebo ako uspávanku, keď nebudeš vedieť večer zaspať.

https://www.instagram.com/p/B1pGBhjlfPz/

Zdroj: boredpanda.com, buddymercury.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť