Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Určite si už videl veľa talentovaných psíkov, preliezajúcich a preskakujúcich rôzne prekážky. Ale videl si už psa, ktorý miluje hranie na klavíri a ešte si pri tom aj rozkošne spieva svojím zavíjaním? Jeden takýto sa našiel a informovala o ňom stránka Bored Panda. Samozrejme, na internete nájdeš zopár videí, kde psík zavíja do hudby. Ale aby sa sám rozhodol postaviť ku klavíru a zahrať si a zaspievať?

Jeho pán sa rozhodol na jednom z videí natočiť svoju dcérku ako hrá na hračkárskom klavíri. Vtedy ešte netušil, čo sa mu podarí natočiť. Ku hraniu sa pridal aj ich psík Buddy Mercury. Video si, samozrejme, okamžite získalo popularitu a zdieľali ho tisícky ľudí na internete.

YouTube video
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)
youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=39xq5AATMp4)

Buddy Mercury je bígel, ktorého si rodinka adoptovala. Keď si psa zaobstarali, pravdepodobne netušili, aký hudobný talent sa v štvornohom miláčikovi skrýva. Meno dostal po slávnom frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercurym. Momentálne je Buddy Mercury slávny psík, ktorý má vlastnú webstránku, kde si dokonca môžete kúpiť aj merch s jeho vyobrazením pri klavíri.

Jeho majitelia o ňom hovoria ako o veľmi dobrom psíkovi a nevedia si ho vynachváliť. Buddy Mecury vychádza dobre s každým, dokonca aj s mačkami. Zdá sa, že s malou tanečníčkou sú skvelé hudobné a zároveň aj tanečné duo.

Šikovný psík má, samozrejme, aj vlastný instagramový profil, kde si doposiaľ nazbieral takmer 30-tisíc followerov. Koho by nebavili videá rozkošného bígla, ktorý hrá na klavíri a do toho si ešte aj spieva? To nevidíš každý deň.

https://www.instagram.com/p/B3DwQGZHR8T/

Jediný bígel s hudobným albumom

Čuduj sa svete, Buddy Mercury má dokonca aj hudobný album. Vydal ho v minulom roku a nájdeš na ňom jeho 12 originálnych skladieb. Nájdeš ho na väčšine streamovacích služieb, ako je Spotify alebo iTunes. Takže, ak ti tento psí spev učaroval, môžeš si ho púšťať stále dookola, po ceste do práce alebo ako uspávanku, keď nebudeš vedieť večer zaspať.

https://www.instagram.com/p/B1pGBhjlfPz/

Zdroj: boredpanda.com, buddymercury.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.