Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Na internete sa objavila ďalšia zvieracia hviezda. Ako píše aj portál Novinky, používateľ thegallowboob zverejnil na Twitteri fotografiu malého psíka. To by nebolo nič zvláštne, ale psík sa rýchlosťou blesku stal virálnym. Postaral sa o to jeho nevšedný vzhľad.

Podobnosť s filmovými záporákmi

Ako môžeš vidieť, pes na fotke vykúka spoza plota a usilovne sa mračí. Jeho zlovestný výraz tváre ostatným používateľom okamžite pripomenul viacerých filmových záporákov. Psík sa vraj nápadne podobá démonickému klaunovi Pennywiseovi z hororu To, sériovému vrahovi Sweeneymu Toddovi z filmu Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street či dokonca Jokerovi, hlavnému nepriateľovi Batmana.

Iným ľuďom sa zase zdalo, že psík vykazuje veľkú podobnosť so spevákom Michaelom Jacksonom z videoklipu Thriller. Autor pôvodného príspevku sa tiež zamyslel nad tým, ako môže taký malý psík hľadieť na ulicu spoza vysokého plota a ponúkol internetu svoju zábavnú teóriu.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.