Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Na internete sa objavila ďalšia zvieracia hviezda. Ako píše aj portál Novinky, používateľ thegallowboob zverejnil na Twitteri fotografiu malého psíka. To by nebolo nič zvláštne, ale psík sa rýchlosťou blesku stal virálnym. Postaral sa o to jeho nevšedný vzhľad.

Podobnosť s filmovými záporákmi

Ako môžeš vidieť, pes na fotke vykúka spoza plota a usilovne sa mračí. Jeho zlovestný výraz tváre ostatným používateľom okamžite pripomenul viacerých filmových záporákov. Psík sa vraj nápadne podobá démonickému klaunovi Pennywiseovi z hororu To, sériovému vrahovi Sweeneymu Toddovi z filmu Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street či dokonca Jokerovi, hlavnému nepriateľovi Batmana.

Iným ľuďom sa zase zdalo, že psík vykazuje veľkú podobnosť so spevákom Michaelom Jacksonom z videoklipu Thriller. Autor pôvodného príspevku sa tiež zamyslel nad tým, ako môže taký malý psík hľadieť na ulicu spoza vysokého plota a ponúkol internetu svoju zábavnú teóriu.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť