Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Na internete sa objavila ďalšia zvieracia hviezda. Ako píše aj portál Novinky, používateľ thegallowboob zverejnil na Twitteri fotografiu malého psíka. To by nebolo nič zvláštne, ale psík sa rýchlosťou blesku stal virálnym. Postaral sa o to jeho nevšedný vzhľad.

Podobnosť s filmovými záporákmi

Ako môžeš vidieť, pes na fotke vykúka spoza plota a usilovne sa mračí. Jeho zlovestný výraz tváre ostatným používateľom okamžite pripomenul viacerých filmových záporákov. Psík sa vraj nápadne podobá démonickému klaunovi Pennywiseovi z hororu To, sériovému vrahovi Sweeneymu Toddovi z filmu Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street či dokonca Jokerovi, hlavnému nepriateľovi Batmana.

Iným ľuďom sa zase zdalo, že psík vykazuje veľkú podobnosť so spevákom Michaelom Jacksonom z videoklipu Thriller. Autor pôvodného príspevku sa tiež zamyslel nad tým, ako môže taký malý psík hľadieť na ulicu spoza vysokého plota a ponúkol internetu svoju zábavnú teóriu.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť