Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Mnohí z nás majú už celého sociálneho dištancovania akurát tak plné zuby. Dôsledkom koronavírusu nemôžeme totiž robiť veci, ktoré sme zvykli, nemôžeme sa ani stretávať so svojimi priateľmi a venovať sa aktivitám mimo nášho domova. A z tohto dôvodu sme už poniektorí výrazne frustrovaní.

Takéto emócie však nezdieľajú len ľudia, ale podľa všetkého i zvieratká. Buldog, o ktorom píše portál Buzzfeed News, má už karantény taktiež dosť. Keď sa pozrieš na jeho smutnú fotografiu, chceš, aby sa všetko zmenilo už len kvôli nemu. Každopádne, jeho náladičku väčšina z nás z uplynulých týždňov dôverne pozná a aj dokáže precítiť…

Karanténa ho už nebaví

Trojročný anglický buldog sa volá Pop, no prezývajú ho aj Big Poppa. Spomínanú fotku zdieľala na twitteri jeho majiteľka Rashida Ellis, ktorá spolu s ním žije v Atlante. Keď danú fotku zdieľala, zrejme ani netušila, akým populárnym sa vďaka tomu jej domáci miláčik stane.

Jeho majiteľka si myslí, že Popovi zrejme chýba hranie sa s deťmi, ktoré žijú v rovnakej budove. Teraz ich len smutno sleduje z terasy a trúchli za chvíľami plnými zábavy. Psík má rád ľudí, je veľmi spoločenský a chýba mu socializácia. A kvôli tomu sa pravdepodobne tvári tak frustrovane.

Nešťastie ho učinilo slávnym

Američanka hovorí, že odkedy začala karanténa, Big Poppa nie je taký hravý a šťastný ako zvyčajne. Chýba mu životný elán a veľa spí.

Rashidin pôvodný príspevok získal na Twitteri viac ako 800 000 lajkov a zmienili sa o ňom v statusoch aj slávne osobnosti, ako napríklad americká moderátorka a komička Ellen DeGeneresová či mladá herečka Maisie Williamsová, ktorú môžete poznať zo seriálu Game of Thrones.

Vlastný účet na instagrame

Psík má na instagrame založený aj vlastný účet, ktorý sleduje už vyše 80-tisíc používateľov, čo rozhodne nie je málo. Nezostáva nám iné, len dúfať, že pandémia čoskoro pominie a všetci vrátane Poppyho sa budeme môcť socializovať.

Zdroj: LADbible


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť