Quentin Tarantino sa vracia! Bude hviezdne obsadené Vtedy v Hollywoode jeho najlepším filmom?

Horúci adept na film roka smeruje do slovenských kín.

Zdroj: ITAFILM

Kultový Quentin Tarantino sa vracia a my pri tom nebudeme chýbať. Jeho očakávaná novinka Vtedy v Hollywoode práve prichádza do slovenských kín a sprevádzajú ju nadšené kritické ohlasy.

Príbeh nás zavedie do Hollywoodu konca 60. rokov. Televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) sa spolu so svojím verným kaskadérom Cliffom Boothom (Brad Pitt) rozhodnú presadiť sa v Hollywoode. Rick navyše zisťuje, že jeho susedka je známa herečka Sharon Tate (Margot Robbie).

Nad mestom snov sa však postupne začínajú sťahovať mraky, keďže sa do popredia derie fanatická sekta psychopatického Charlesa Mansona (Damon Herriman).

Podľa slov tvorcov je Vtedy v Hollywoode filmom, ktorý sa zo všetkého najviac podobá režisérovej pecke Pulp Fiction. Leonardo DiCaprio sa nechal počuť, že scenár je podľa neho vyslovene geniálny a v kine nás čaká mnoho prekvapení (najlepšie je údajne zisťovať si o Vtedy v Hollywoode čo najmenej).

Čaká na nás aj plejáda fantastických hercov, okrem tých, ktorých sme spomenuli, to budú aj Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Maya Hawke, Emile Hirsch, Bruce Dern, Dakota Fanning, Luke Perry, Margaret Qualley či Timothy Olyphant. V domovskej Amerike si film už svoju premiéru odbil a divákov aj kritikov uchvátil.

Na stránke Rotten Tomatoes má 85 % pozitívnych recenzií s ratingom 7.76/10, na stránke Metacritic zase svieti skvelé skóre 84 %. Zdá sa teda, že nás čaká poriadna jazda, čo koniec-koncov potvrdzujú aj trailery. Na Slovensku si Vtedy v Hollywoode budeme môcť vychutnať už od 15. augusta 2019.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 najlepších seriálových pilotných dielov podľa bežných divákov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME