Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

Quentin Tarantino už chystá svoj posledný film. O čom bude?

Akým filmom sa legendárny režisér rozlúči?


Quentin Tarantino sa pred nejakým časom nechal počuť, že chce natočiť len 10 filmov a potom s režisérskou kariérou skončiť (a venovať sa písaniu kníh, scenárov či produkcii).

Deviatich snímok sme sa od neho už dočkali (pokiaľ ti to pri pohľade na jeho filmografiu nevychádza, tak preto, lebo Kill Bill Tarantino počíta ako jeden film), takže teraz jeho fanúšikovia netrpezlivo očakávajú, čo bude zač jeho záverečná snímka.

Quentin Tarantino, režisér, posledný film
Shutterstock

Dobová dráma o filmovej kritičke?

Ako píše portál Variety, Tarantinov posledný projekt by mala byť dráma s pracovným názvom The Movie Critic. Podľa správ z kuloárov ide o príbeh odohrávajúci sa v 70. rokoch a jeho hlavnou hrdinkou je filmová kritička založená na skutočnej kritičke Pauline Kael.

Tú Tarantino veľmi uznával a výrazne ho ovplyvnila aj v jeho tvorbe. Hovorí sa tiež, že scenár má Tarantino už napísaný a prvá klapka by mohla padnúť už túto jeseň. Faktom ale je, že samotný režisér ešte oficiálne nič nepotvrdil, takže uvidíme, ako to napokon dopadne.

Sme tiež zvedaví, či Tarantino naozaj dodrží slovo a The Movie Critic bude jeho posledným režisérskym zárezom. Naposledy poslal do kín originálnu dramédiu Vtedy v Hollywoode, ktorá sa stretla s veľkým diváckym aj kritickým úspechom. Odniesla si mnoho cien, vrátane 10 nominácií na Oscara, z ktorých premenila dve sošky.

Quentin Tarantino, režisér, posledný film
MovieStillsDB / The Weinstein Company / Columbia Pictures / Sony Pictures

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje